Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 144,92 zł
Bestseller
Polecany
Tork

Ręcznik w roli Tork Matic® 290068 Niebieski 6szt. 2 warstwy 150m System H1

Produkt niedostępny
  • Niebieski ręcznik papierowy w pojemnej roli Tork Matic® znanej oraz cenionej na całym świecie marki Tork.
  • Produkt idealnie sprawdza się w branży gastronomicznej do wycierania blatów lub osuszania rąk podczas pracy.
Identyfikator Systemu Tork H1 - Dozowniki / Ręczniki w roli Matic®
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość opakowań w kartonie 6
Jakość Advanced
Materiał Celuloza + makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 21 x 25 cm
Długość rolki 150 m/ 600 odc
Kolor Niebieski

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wytrzymały ręcznik papierowy w pojemnej roli

Ręcznik w roli Tork Matic® wykonany jest z wytrzymałej na rozrywanie celulozy oraz wyjątkowo chłonnej makulatury, co wpływa na wydajność produktu.
Ręczniki są miękkie i przyjemne w dotyku, dzięki czemu nie podrażniają skóry dłoni oraz nie rysują wycieranych powierzchni.

Ręczniki dopuszczone do kontaktu z żywnością


Wykorzystywanie ręczników papierowych w branży gastronomicznej do wycierania rąk, blatów, stolików oraz narzędzi kuchennych podnosi komfort i bezpieczeństwo pracy.
Niebieskie ręczniki papierowe ułatwiają zachowanie najwyższego poziomu higieny.

Dozowniki do ręczników w roli Tork H1


Wykorzystanie dozowników do ręczników w roli Tork w systemie H1 dodatkowo podnosi poziom higieny oraz zwiększa wydajność i wygodę pracy. Wymiana wkładów w dozownikach jest prosta i zajmuje niewiele czasu.


Opakowanie z praktyczną rączką ułatwia przenoszenie oraz otwieranie paczek z rolkami ręczników, co przyspiesza codzienną pracę.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.