Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 642,30 zł
Tork

Tork Intuition™ Dozownik do ręcznika w roli z sensorem Tork Matic® 551100 Biały System H1

Produkt niedostępny
  • Dozownik do ręczników w roli z sensorem Tork Matic® to wygodne oraz higieniczne rozwiązanie do łazienek o średnim lub dużym natężeniu ruchu.
  • Produkt pozwala zwiększyć wydajność ręczników papierowych oraz ograniczyć koszty związane z ich zakupem.
Identyfikator Systemu Tork H1 - Dozowniki / Ręczniki w roli Matic®
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 36,8 x 33,1 x 20,6 cm
Kolor Biały

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Higieniczne dozowanie ręczników papierowych

Elektroniczny sensor Tork Matic® sprawia, że goście łazienki dotykają jedynie pobieranego odcinka ręcznika, co nie tylko podnosi poziom higieny, ale równie minimalizuje ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Pobieranie ręczników odcinek po odcinku znacznie ogranicza ich zużycie, co pozwala zminimalizować koszty związane z zakupem środków higienicznych. Dodatkowo dozownik umożliwia regulację pożądanej długości podawanych ręczników, dzięki czemu można wprowadzić ustawienia indywidualne.

 

Elegancki design

Linia produktów Tork Elevation charakteryzuje się klasycznym oraz praktycznym designem o lekko zaokrąglonych krawędziach, dzięki czemu dozowniki świetnie prezentują się w niemalże każdej łazience.

Dozownik zasilany jest na 3 baterie alkaliczne typu D (LR 20), przeznaczone do urządzeń o dużym poborze mocy.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.