Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 95,69 zł
Premium
Tork

Tork Jumbo Papier toaletowy miękki 110273 Biały 6szt. 2 warstwy 360m System T1

Produkt niedostępny
  • Estetyczny oraz komfortowy w użytkowaniu papier toaletowy marki Tork znanej z wysokiej jakości środków higienicznych.
  • Papier jest bardzo miękki i przyjazny w dotyku, dzięki czemu nie podrażnia skóry nawet przy częstym użytkowaniu.
Identyfikator Systemu Tork T1 - Dozowniki / Papier toaletowy w roli Jumbo
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 1800 odc
Ilość opakowań w kartonie 6
Jakość Premium
Materiał Makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 9,7 x 20 cm
Długość rolki 360 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Papier został wykonany z dwóch warstw makulatury o doskonałej chłonności i wytrzymałości

Papier toaletowy Tork w dużej, wydajnej rolce to gwarancja doskonałej jakości oraz pełnego zadowolenia gości odwiedzających łazienkę. Motyw tłoczonego liścia dodaje elegancji wystrojowi wnętrz oraz podnosi poczucie komfortu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii łączenia warstw za pomocą niewielkiej ilości kleju tłoczonego w ozdobny wzór, produkt się nie rozdwaja.

Papier toaletowy Tork w jakości Premium to gwarancja miękkiego i delikatnego materiału, który nie podrażnia skóry. Sprawia to, że komfort korzystania z toalety publicznej jest porównywalny do domowego.

Papier toaletowy Tork oferuje znacznie większą wydajność niż tradycyjne rolki

Sprawdzi się więc w łazienkach o dużym natężeniu ruchu i zużyciu produktu, w takich miejscach jak szkoły, przedszkola, biura lub lotniska.

Papier Tork Jumbo pasuje do dozowników Tork w systemie T1. Dozowniki są proste oraz intuicyjne w obsłudze, a także występują w trzech klasycznych wariantach kolorystycznych odpowiednich do każdej łazienki: białym, czarnym oraz metalicznym. Dozowniki Tork mają nowoczesny oraz prosty design, dzięki czemu są łatwe w utrzymaniu czystości, a także nie zabierają wiele miejsca w ciasnej kabinie toalety.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.