Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 34,19 zł
Premium
Tork

Tork S4 Ekstra delikatne mydło w pianie 520701 Przeźroczyste System S4

Produkt niedostępny
  • Delikatne mydło w pianie marki Tork to wydajne rozwiązanie do łazienek o średnim i wysokim natężeniu ruchu.
  • Jedna butelka wystarcza nawet na 2500 dozowań, dzięki czemu stanowi bardziej opłacalną alternatywę dla tradycyjnego mydła w płynie.
Identyfikator Systemu Tork S4 - Dozowniki / Mydła w pianie
Cecha Bezzapachowe
Ilość dawek 2500 doz
Ilość opakowań w kartonie 6
Jakość Premium
Pojemność 1000 ml
Kolor Bezbarwny
Właściwości Bezzapachowe

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Gwarancja naturalnych składników

Mydło w pianie znanej marki Tork to gwarancja naturalnych składników, niewywołujących podrażnień oraz alergii skóry dłoni. Potwierdza to certyfikat ECARF wydany przez Fundację Europejskiego Centrum Badania Alergii.

Produkt posiada gęstą, dobrze myjącą konsystencję, która subtelnie oczyszcza i pielęgnuje skórę dłoni. Starannie dobrane substancje nawilżają naskórek oraz sprawiają, że dłonie stają się miękkie i przyjemne w dotyku. Pianka nie zawiera siarczanów, dzięki czemu nie wysusza skóry, nawet podczas częstego stosowania.

Przyjazny wpływ na środowisko naturalne

Produkt posiada certyfikat ekologiczny EU Ecolabel, co potwierdza jego przyjazny wpływ na środowisko naturalne. Dodatkowo butelka zapada się do środka wraz ze zużyciem produktu, co ogranicza ilość powstających odpadów.

Szczelna butelka jednorazowa wraz z pompką zapobiega powstawaniu zanieczyszczeń krzyżowych, dzięki czemu produkt jest bezpieczny oraz przyjazny dla skóry dłoni.

Łatwość obsługi oraz szybka wymiana wkładów

Mydło w piance marki Tork idealnie współgra z dozownikami marki Tork w systemie S4 do mydeł w pianie. Dozowniki nie tylko poprawiają komfort użytkowania, ale również stoją na straży wysokiego poziomu higieny.

Mydło w piance marki Tork uzyskało certyfikat Szwedzkiego Towarzystwa Reumatologicznego za łatwą obsługę oraz szybką wymianę wkładów. Ręce za pomocą pianki bez problemu umyją nawet dzieci lub osoby starsze.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.