Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 98,82 zł
Tork

Tork podajnik papieru toaletowego z automatyczną zmianą rolek Tork 557500 Biały System T6

Produkt niedostępny
  • Podajnik do papieru toaletowego z systemem automatycznej zmiany rolek marki Tork to zautomatyzowane urządzenie, dbające o komfort gości.
  • Estetyczna obudowa dozownika z linii Elevation nie zajmuje wiele miejsca oraz poprawia wygląd łazienki.
Identyfikator Systemu Tork T6 - Dozowniki / Papier toaletowy z automatyczną zmianą rolek
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 4
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 34,4 x 18,4 x 14,0 cm
Kolor Biały

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Systemem automatycznej zmiany rolek

Dozownik do papieru toaletowego marki Tork z systemem automatycznej zmiany rolek został wykonany z wytrzymałego tworzywa, odpornego na zarysowania oraz inne uszkodzenia mechaniczne.

W dozowniku mieszczą się dwie rolki papieru toaletowego, które są zmieniane w momencie zakończenia pierwszej z rolek. Puste gilzy pozostają wewnątrz dozownika, co pomaga zachować porządek w kabinie toalety. Takie rozwiązanie sprawia, że gościom nigdy nie zabraknie papieru toaletowego.

Komfort obsługi dozownika

Przeźroczyste okienko w obudowie dozownika umożliwia bieżącą kontrolę pozostałego w urządzeniu papieru toaletowego. Ułatwia to obsługę łazienki.

Dozownik o smukłych wymiarach nie zajmuje wiele miejsca, dzięki czemu jest idealnym wyborem do niewielkich łazienek o średnim lub dużym natężeniu ruchu, gdzie zadowolenie gości oraz wysoki poziom higieny są szczególnie istotne.

Nowoczesny design oraz prosta obsługa

Dozowniki Tork z linii Elevation charakteryzują się nowoczesnym oraz praktycznym designem o eleganckich, lekko zaokrąglonych krawędziach. Uniwersalna kolorystka sprawia, że będą idealnie harmonizowały z każdym wystrojem łazienki.

Obsługa dozowników jest wyjątkowo prosta i intuicyjna, co znacznie ułatwia codzienną pracę personelu sprzątającego. Dodatkowo proste kształty sprawiają, że produkt łatwiej zachować w czystości.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.