Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 245,93 zł
Tork

Tork dozownik do mydła i dezynfekcji w pianie z sensorem Intuition™ 561600 Biały System S4

Cena:

245,93 zł 302,50 zł brutto
Produkt dostępny
  • Bezdotykowy dozownik do mydła w pianie i dezynfekcji marki Tork z sensorem Intuition™ to wygodne oraz higieniczne rozwiązanie do każdej łazienki.
  • Nowoczesny design oraz łatwa obsługa podnoszą komfort użytkowania, a także zadowolenie gości podczas korzystania z łazienki.
Identyfikator Systemu Tork S4 - Dozowniki / Mydła w pianie
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 6
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 27,8 x 11,2 x 12,8 cm
Kolor Biały

Sprawdzi się w łazienkach, gdzie zadowolenie gości jest wyjątkowo istotne

Bezdotykowy dozownik do mydła w piance i dezynfekcji wykonany jest z wytrzymałego tworzywa ABS, odpornego na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu będzie służył bezawaryjnie przez długi czas. Dozownik sprawdzi się w łazienkach, gdzie zadowolenie gości jest wyjątkowo istotne.

Bezdotykowy system dozowania mydła w pianie znacznie podnosi poziom higieny oraz zapobiega powstawaniu krzyżowych zakażeń bakteryjnych. Dodatkowo urządzenie dozuje stałą ilość pianki, co istotnie zwiększa jej wydajność oraz zmniejsza koszty związane z zakupem środków higienicznych.

Nowoczesny oraz praktyczny design

Dozowniki marki Tork z linii Elevation charakteryzują się nowoczesnym oraz praktycznym designem o lekko zaokrąglonych krawędziach. Uniwersalna kolorystyka, niewielkie wymiary oraz kształt sprawiają, że urządzenia pięknie prezentują się w łazienkach o dowolnym wystroju wnętrz.

Wyposażony w specjalny wskaźnik LED

Urządzenie zasilane jest czterema bateriami LR14, które należy wyjąć, jeśli sprzęt nie będzie użytkowany dłużej niż tydzień.

Dozownik do mydła w pianie Tork wyposażony został w przeźroczystą część obudowy oraz specjalny wskaźnik LED, które ułatwiają kontrolę ilości wkładów. Wymiana butelek z pianką jest szybka oraz intuicyjnie łatwa, co pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na obsługę. Dodatkowo prosta budowa dozownika ułatwia zachowanie produktu w czystości.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.