Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Filtry
Cena
0 - 61 zł
Cena
Producent
Dozowanie
Identyfikator Systemu
Dozowanie
Zamknij

Dobrej jakości mydło to jeden z podstawowych środków higienicznych, którego nie powinno zabraknąć zarówno w łazienkach domowych, jak i w przestrzeniach publicznych, a nawet na stanowiskach pracy. W naszej ofercie posiadamy więc zarówno mydła w higienicznych jednorazowych, wymiennych wkładach, jak i mydło dolewne w dużych baniakach o pojemności 5 lirów. W zależności od posiadanego przez Państwa rodzaju dozownika oferujemy mydła:

  • w płynie,
  • w pianie,
  • w sprayu,

o delikatnym, pobudzającym zapachu. Każda z naszych propozycji posiada naturalny skład dostosowany do potrzeb skóry dłoni, dzięki czemu nie wywołuje ich podrażnień oraz nie przesusza skóry nawet przy częstym użytkowaniu. Mydło Tork posiada skład przebadany dermatologicznie, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o jego bezpieczeństwo dla gości łazienki.

Mydło Tork w wielu wariantach

Rodzaj wybranego przez Państwa mydła w dużej mierze wpływa na zadowolenie gości łazienki, ale również na wydajność samego środka myjącego. Warto więc przemyśleć swój wybór. Wśród najbardziej ekonomicznych propozycji znajdują się mydła w pianie i sprayu, a do jednorazowego umycia dłoni wystarcza już jedna pompka takiego produktu. Rozwiązanie to jest więc polecane do łazienek o średnim i dużym natężeniu ruchu, np. w centrach handlowych, szkołach, na lotniskach oraz w biurach i urzędach. Tradycyjne mydło Tork w płynie jest jednak nadal chętnie wybierane przez naszych Klientów, ze względu na posiadane dozowniki, ale również preferowaną przez wiele osób formułę. Bez względu na Państwa wybór zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.