Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 21,18 zł
Tork

Mydło w płynie 5L Tork 409840 Białe 1szt.

Cena:

21,18 zł 26,05 zł brutto
Produkt dostępny
  • Delikatne dla skóry mydło w płynie o przyjemnym, odświeżającym zapachu marki Tork słynącej z optymalnych rozwiązań higienicznych.
  • Duże opakowanie umożliwia wielokrotne uzupełnianie dozowników, aby mydła nigdy nie zabrakło gościom łazienki.
Ilość opakowań w kartonie 1
Jakość Universal
Pojemność 5000 ml
Kolor Bezbarwny

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Bezbarwne mydło w płynie w dużym przemysłowym opakowaniu to idealny produkt do uzupełniania dozowników na mydło w płynie

Uniwersalne mydło w płynie Tork zostało przebadane dermatologicznie. Produkt jest delikatny dla skóry dłoni i może być stosowany do regularnego mycia rąk o każdym typie skóry.

Delikatne mydło w płynie Tork charakteryzuje się cennymi właściwościami pielęgnacyjnymi, dzięki czemu nie wysusza oraz nie podrażnia nawet najbardziej delikatnej skóry dłoni podczas regularnego stosowania.

Mydło ma doskonałe właściwości myjące oraz wytwarza kremową i delikatną pianę, która pozostawia przyjemny i subtelny zapach na skórze przez długi czas

Mydło w płynie Tork może być stosowane zarówno z oryginalnymi dozownikami marki Tork, jak i zamiennikami innych, mniej znanych firm. Produkt charakteryzuje się wysoką wydajnością. 5-litrowe opakowanie wystarcza nawet na 1000 dozowań, dzięki czemu z powodzeniem może być wykorzystywane w łazienkach hotelowych, szpitalnych, w restauracjach lub galeriach handlowych.

Aby mydło w płynie zachowało swoje właściwości, wkłady należy uzupełniać po całkowitym opróżnieniu oraz zdezynfekowaniu dozowników. Zapobiega to namnażaniu bakterii oraz stoi na straży wysokiego poziomu higieny w łazienkach o średnim i dużym natężeniu ruchu.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.