Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 21,99 zł
Tork

Mydło w sprayu Tork 620501 Przeźroczyste System S11

Cena:

21,99 zł 27,05 zł brutto
Produkt dostępny
  • Wydajne mydło w sprayu marki Tork do zastosowania w łazienkach o dużym natężeniu ruchu.
  • Mydło jest bezzapachowe oraz nie zawiera barwników, dzięki czemu nie podrażnia skóry dłoni każdego typu.
Identyfikator Systemu Tork S11 - Dozowniki / Mydła w sprayu
Ilość dawek 3000 doz
Ilość opakowań w kartonie 6
Jakość Universal
Pojemność 1000 ml
Kolor Bezbarwny

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Jedna butelka wystarcza aż na 3000 dozowań

Mydło w sprayu marki Tork to innowacyjne rozwiązanie do łazienek, gdzie wydajność stanowi jedno z najważniejszych kryteriów.

Mydło wykonane jest z delikatnych składników, które nie podrażniają skóry dłoni, jednocześnie ją pielęgnując. Produkt nie zawiera sztucznych barwników oraz olejków zapachowych. Dodatkowo po umyciu uczucie świeżości pozostaje na dłużej.

Produkt jest przyjazny dla środowiska naturalnego, co potwierdzono europejskim certyfikatem EU Ecolabel.

Dodatkowo buteleczka kurczy się do środka wraz ze zużyciem mydła, co znacznie ogranicza ilość produkowanych odpadów.

Mydło w sprayu Tork w szczelnych butelkach z jednorazową pompką gwarantuje wysoki poziom higieny, a także minimalizowanie ryzyka powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Produkt jest kompatybilny z systemem dozowników do mydła w płynie i w sprayu Tork S1 i S11, które są higieniczne oraz wygodne w użyciu

Dodatkowo system posiada certyfikat Szwedzkiego Towarzystwa Reumatologicznego potwierdzający proste użytkowanie i wymianę wkładów.

Mydło w sprayu marki Tork to idealne rozwiązanie do łazienek o wysokim natężeniu ruchu, gdzie liczy się wydajność. Świetnie sprawdzi się więc w dużych biurowcach, na lotniskach i salach koncertowych, w szpitalach, przychodniach medycznych oraz szkołach.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.