Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 12,36 zł
Premium
Tork

Luksusowe mydło mini w płynie do włosów i ciała Tork 420652 Jasno zielone System S2

Cena:

12,36 zł 15,20 zł brutto
Produkt dostępny
  • Mydło w płynie renomowanej marki Tork idealne do mycia włosów oraz ciała w obiektach hotelowych, sportowych i usługowych.
  • Mydło delikatnie nawilża oraz pielęgnuję skórę i włosy, dzięki czemu nie wywołuje podrażnień i szorstkości w dotyku.
Identyfikator Systemu Tork S2 - Dozowniki / Mydła w płynie mini
Cecha Zawiera witaminę B5
Ilość dawek 475 doz
Ilość opakowań w kartonie 8
Jakość Premium
Pojemność 475 ml
Kolor Zielony

Pasujące dozwniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Luksusowe mydło w płynie do włosów i ciała marki Tork to sprawdzony sposób na zapewnienie wysokiego komfortu swoim gościom

Produkt łączy w sobie cechy żelu pod prysznic, szamponu do włosów i odżywki. Skomponowany został jedynie z naturalnych składników, dzięki czemu delikatnie myje i pielęgnuje skórę.

Zestawienie kwiatowego zapachu, trawy cytrynowej oraz zielonej herbaty sprawia przyjemne wrażenie odświeżenia, a woń działa odprężająco i uspokajająco. Zawartość prowitaminy B5 odżywia skórę od zewnątrz.

Prestiżowy certyfikat Nordic Swan

Produkt posiada prestiżowy certyfikat Nordic Swan, który jest oficjalnym skandynawskim znakiem ekologicznym. Dodatkowo buteleczka zapada się do środka wraz ze zużyciem mydła, co pozwala ograniczyć ilość produkowanych odpadów.

Wyjątkowo szczelna butelka jednorazowa z wygodną pompką zapewnia wysoki poziom higieny oraz ogranicza ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Wymiana wkładów jest prosta i intuicyjna

Produkt jest w pełni kompatybilny z systemem mini dozowników do mydła w płynie Tork S2, który znacznie ułatwia aplikację oraz podnosi komfort użytkowania. Wymiana wkładów jest prosta i intuicyjna, co potwierdza certyfikat Szwedzkiego Towarzystwa Reumatologicznego.

Mydło w płynie Tork idealnie sprawdzi się w kompleksach hotelowych i sportowych, pensjonatach, a także salonach SPA, gdzie zadowolenie gości oraz luksusowe produkty są wyjątkowo istotne.

 

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.