Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 18,70 zł
Premium
Tork

Przemysłowe mydło w płynie Tork 420401 Przeźroczyste System S1

Produkt niedostępny
  • Przemysłowe mydło w płynie marki Tork to skuteczne rozwiązanie w usuwaniu silnych zabrudzeń rąk.
  • Produkt w pełni rozpuszcza tłuszcz, oleje i smary, dlatego jest chętnie wykorzystywany w zakładach przemysłowych, produkcyjnych i w warsztatach.
Identyfikator Systemu Tork S1 - Dozowniki / Mydła w płynie
Cecha Bezzapachowe
Ilość dawek 1000 doz
Ilość opakowań w kartonie 6
Jakość Premium
Pojemność 1000 ml
Kolor Bezbarwny
Właściwości Bezzapachowe

pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Nie podrażnia skóry dłoni

Mydło w płynie Tork o delikatnej formule nie podrażnia skóry dłoni, jednocześnie intensywnie ją pielęgnując oraz nawilżając. Walka z silnymi zabrudzeniami rąk nie musi więc oznaczać korzystania z drażniących past ściernych oraz silnych detergentów.

Produkt radzi sobie z silnymi zabrudzeniami, trudnymi w usunięciu, takimi jak oleje, tłuszcze oraz smary. Jego wykorzystanie zaleca się więc w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, a także w warsztatach samochodowych i serwisach maszyn.

Pozytywny wpływ na środowisko naturalne

Przemysłowe mydło w płynie marki Tork otrzymało skandynawski certyfikat ekologiczny Nordic Swan. Potwierdza to jego pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Dodatkowo butelka kurczy się do środka wraz ze zużyciem produktu, co pozwala ograniczyć ilość produkowanych odpadów.

Mydło w płynie marki Tork jest w pełni kompatybilne z dozownikami Tork do mydła w płynie i sprayu

Wykorzystanie dozowników znacznie podnosi poziom higieny oraz zwiększa komfort użytkowania.

Produkt został wyróżniony przez Szwedzkie Stowarzyszenie Reumatologiczne certyfikatem Easy-to-use, potwierdzającym szybką i łatwą wymianę wkładów oraz komfortowe użytkowanie.

Wyjątkowo szczelna butelka z jednorazową pompką stoi na straży wysokiego poziomu higieny oraz zapobiega powstawaniu krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.