Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 18,25 zł
Premium
Tork

Mydło w płynie ekstrahigieniczne Tork 420810 Przeźroczyste System S1

Cena:

18,25 zł 22,45 zł brutto
Produkt dostępny
  • Higieniczne mydło w płynie marki Tork skutecznie myje oraz dezynfekuje skórę dłoni, pozostawiając przyjemne uczucie odświeżenia.
  • Mydło jest bezzapachowe oraz nie zawiera barwników, dzięki czemu sprawdzi się nawet u osób o delikatnej skórze ze skłonnością do alergii.
Identyfikator Systemu Tork S1 - Dozowniki / Mydła w płynie
Cecha Bezzapachowe, EN1499
Ilość dawek 1000 doz
Ilość opakowań w kartonie 6
Jakość Premium
Pojemność 1000 ml
Kolor Bezbarwny
Właściwości Bezzapachowe

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Sprawdzona receptura oparta na naturalnych składnikach

Mydło w płynie od znanego producenta środków i akcesoriów higienicznych – marki Tork posiada sprawdzoną recepturę opartą na naturalnych składnikach. Produkt jest bezzapachowy oraz nie zawiera barwników, dzięki czemu sprawdzi się u osób ze skłonnościami do alergii.

Receptura mydła w płynie Tork myje oraz usuwa bakterie znacznie skuteczniej niż tradycyjne produkty konkurencyjne. Dodatkowo mydłem łatwo usuniemy ślady smarów i olejów.

Nie podrażnia oraz nie przesusza skóry

Mydło marki Tork pielęgnuje skórę dłoni, nie wywołując podrażnień oraz przesuszenia skóry, nawet przy częstym stosowaniu. Sprawdzi się więc w miejscach, gdzie utrzymanie właściwego poziomu higieny wymaga regularnego mycia rąk.

Produkt posiada skandynawski certyfikat ekologiczny „Nordic Swan”, co potwierdza jego przyjazny wpływ na środowisko naturalne. Dodatkowo opakowanie mydła zapada się do środka wraz ze zużyciem płynu, co ogranicza ilość produkowanych odpadów.

Mydło w płynie marki Tork jest kompatybilne z dozownikami Tork w systemie S1

Wykorzystanie dozowników nie tylko znacznie podnosi poziom higieny, ale również ogranicza zużycie mydła. Dozowniki są proste oraz intuicyjne w obsłudze, a wymiana wkładów zajmuje jedynie kilka sekund.

Produkt opakowany jest oryginalnie w szczelną butelkę z jednorazową pompką, która minimalizuje ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Michał

Dobre mydło

Co można powiedzieć o mydle w płynie innego niż że działa :)

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
1 opinia klienta
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.