Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 10,57 zł
Tork

Delikatne mydło w płynie mini Tork 420502 Jasnożółte System S2

Produkt niedostępny
  • Wydajne mydło w płynie do rąk znanej na całym świecie marki Tork. Idealne do zastosowania w łazienkach o małym natężeniu ruchu.
  • Mydło jest w pełni delikatne dla dłoni. Specjalna formuła dokładnie czyści i pielęgnuje skórę, nie powodując podrażnień.
Identyfikator Systemu Tork S2 - Dozowniki / Mydła w płynie mini
Cecha Perfumowane
Ilość dawek 475 doz
Ilość opakowań w kartonie 8
Pojemność 475 ml
Kolor Kremowy

pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Mydło w płynie Tork o delikatnym, świeżym zapachu to idealny produkt do regularnego mycia rąk o każdym typie skóry

Sprawdza się w łazienkach o małym natężeniu ruchu, takich jak niewielkie biuro, gabinet zabiegowy lub pokój hotelowy. Posiada delikatną, kremową konsystencję o przyjemnym, odświeżającym zapachu.

Starannie dobrana receptura delikatnie czyści oraz pielęgnuję skórę, pozostawiając przyjemne uczucie odświeżenia. Dodatkowo zawarte składniki nawilżające uzupełniają warstwę lipidową naskórka, dzięki czemu dłonie stają się miękkie i wypielęgnowane.

Niewielka butelka z jednorazową pompką gwarantuje szczelność produktu, co znacznie wpływa na poziom higieny.

Produkt został przebadany dermatologicznie i mikrobiologicznie

Posiada certyfikat EU Ecolabel potwierdzający jego pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Dodatkowo buteleczka kurczy się i zapada do środka wraz z zużyciem produktu, co redukuje ilość powstających odpadów.

Mydło w płynie Tork współpracuje z dozownikami Tork systemu S2. Dozowniki są wygodne oraz intuicyjne w użyciu. Można je znaleźć w dwóch podstawowych wersjach kolorystycznych, które idealnie wkomponują się w wystrój każdej łazienki.

Produkt jest bardzo kompaktowy oraz wydajny. Jedna buteleczka wystarcza aż na 475 myć rąk.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.