Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 15,65 zł
Premium
Tork

Tork mydło delikatne w płynie 420501 Jasnożółte System S1

Produkt niedostępny
  • Mydło w płynie cenionej na świecie marki Tork delikatnie pielęgnuje i nawilża dłonie, dzięki czemu idealnie sprawdzi się do regularnego mycia rąk. Nie podrażnia oraz nie wysusza skóry.
  • Produkt świetnie sprawdzi się w łazienkach publicznych, hotelach, szkołach oraz przychodniach, a także innych miejscach użytku publicznego.
Identyfikator Systemu Tork S1 - Dozowniki / Mydła w płynie
Cecha Perfumowane
Ilość dawek 1000 doz
Ilość opakowań w kartonie 6
Jakość Premium
Pojemność 1000 ml
Kolor Kremowy

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Produkt przeznaczony jest do wszystkich rodzajów skóry

Mydło w płynie Tork do codziennego stosowania dokładnie myje oraz odświeża skórę dłoni, dzięki delikatnemu, przyjemnemu zapachowi, który zostaje z nami na dłużej. Innowacyjna formuła uzupełnia warstwę lipidową naskórka, przez co skóra jest miła w dotyku i nawilżona, w przeciwieństwie do konkurencyjnych, tradycyjnych mydeł w płynie.

Mydło w płynie Tork stosowane wraz z systemem dozowników S1 jest wydajne oraz łatwe w aplikacji. Dzięki temu znajduje zastosowanie nawet wśród najmłodszych dzieci w przedszkolach i szkołach.

Mydło idealnie sprawdza się w hotelach, ośrodkach sportowych, gastronomi oraz instytucjach użytku publicznego

Higieniczne opakowanie z jednorazową pompką zapobiega powstawaniu zakażeń bakteryjnych nawet w łazienkach o średnim i dużym natężeniu ruchu. Wymiana mydła w dozownikach jest szybka i intuicyjna, dzięki czemu personel sprzątający może poświęcić więcej czasu na inne obowiązki.

Produkt jest w pełni przyjazny środowisku naturalnemu, co potwierdza europejski certyfikat EU Ecolabel. Dodatkowo butelka zapada się do środka wraz ze zużyciem płynu, co redukuje ilość powstających odpadów.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.