Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 48,82 zł
Tork

Dozownik do mydła w płynie i sprayu lub dezynfekcji Tork 560008 Czarny System S1, S11

Produkt niedostępny
  • Praktyczny dozownik do mydła w płynie i w sprayu lub do dezynfekcji rąk marki Tork w uniwersalnym, czarnym kolorze.
  • Wykorzystanie dozownika znacznie podnosi poziom higieny oraz zwiększa zadowolenie użytkowników.
Identyfikator Systemu Tork S1 - Dozowniki / Mydła w płynie, Tork S11 - Dozowniki / Mydła w sprayu
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 12
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 29,6 x 11,2 x 11,4 cm
Kolor Czarny

Pasujące wkłady:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wykorzystanie dozownika zwiększa wydajność preparatów w systemie S1

Dozownik Tork do mydła w płynie lub w sprayu, a także preparatów dezynfekcyjnych został wykonany z wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego. Sprawdzi się więc nawet w łazienkach o wysokim natężeniu ruchu.
Wykorzystanie dozowników znacznie podnosi poziom higieny, a także redukuje ilość zużywanego mydła lub preparatu, co pozwala ograniczyć koszty zakupu środków higienicznych.

Łatwa obsługa oraz wymiana wkładów

Dozowniki są łatwe w obsłudze, dzięki czemu mogą z nich korzystać nawet dzieci i osoby starsze. Produkt posiada certyfikat Szwedzkiego Towarzystwa Reumatologicznego, potwierdzający łatwą wymianę wkładów oraz prosty i intuicyjny system czyszczenia.

Elegancki design

Produkty z linii Tork Elevation charakteryzują się nowoczesnym oraz praktycznym designem o lekko zaokrąglonych krawędziach, dzięki czemu łatwo zachować je w czystości. Uniwersalny, czarny kolor pasuje do niemalże każdego wystroju łazienki.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.