Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 115,34 zł
Tork

Dozownik do papieru toaletowego Twin Mini w roli Tork SmartOne® 682008 Czarny System T9

Produkt niedostępny
  • Podwójny dozownik do papieru toaletowego Twin Mini w roli Tork SmartOne® to wygodne rozwiązanie do łazienek o dużym natężeniu ruchu.
  • Dozownik zapobiega marnotrawieniu papieru toaletowego, co znacznie zwiększa jego wydajność.
Identyfikator Systemu Tork T9 - Dozowniki / Papier toaletowy centralnie dozowanego SmartOne Mini
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 22,1 x 39,8 x 15,6 cm
Kolor Czarny

Wkłady pasujące do dozownika:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wydajny dozownik do papieru toaletowego Twin Mini w roli Tork SmartOne®

Podwójny dozownik został wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które sprawdzi się w łazienkach o dużym natężeniu ruchu.
Możliwość dozowania papieru toaletowego w odcinkach pomaga ograniczyć jego zużycie nawet o 40% w porównaniu z tradycyjnymi dozownikami do papieru w rolkach. Stanowi to bardzo dużą oszczędność kosztów związanych z zakupem środków higienicznych.

Dozownik podnosi poziom higieny w łazience

Dozowanie papieru odcinek po odcinku to sprawdzony sposób na podniesienie poziomu higieny w łazience. Dodatkowo każdy użytkownik dotyka jedynie pobieranego odcinka papieru, co minimalizuje ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Przemyślany design

Dozowniki z linii Elevation charakteryzują się nowoczesnym i praktycznym designem, który idealnie współgra z każdym wystrojem łazienki. Lekko zaokrąglone krawędzie urządzeń ułatwiają zachowanie ich w czystości.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.