Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 27,76 zł
Tork

Nakładki sedesowe Tork 750160 Białe System V1

Produkt niedostępny
  • Jednorazowe nakładki na deskę sedesową marki Tork wykonane z innowacyjnego, rozpuszczalnego materiału.
  • Nakładki sedesowe to idealny sposób na podniesienie poziomu higieny w toaletach publicznych o małym, średnim lub dużym natężeniu ruchu.
Identyfikator Systemu Tork V1 - Dozowniki / Nakładki sedesowe
Cecha Łatworozpuszczalne
Ilość szt. w opakowaniu 250
Ilość opakowań w kartonie 20
Jakość Advanced
Wymiary szer x dł odcinka: 38,0 x 26,5 cm
Kolor Biały

Dozowniki do kompletu

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Estetyczne oraz higieniczne rozwiązanie do łazienek

Białe nakładki sedesowe marki Tork to estetyczne oraz higieniczne rozwiązanie do łazienek, gdzie w ciągu dnia pojawia się wiele osób. Ich użycie znacznie podnosi komfort korzystania z toalety, co ma olbrzymi wpływ na zadowolenie gości.

Jednorazowe nakładki na deskę sedesową minimalizują ryzyko powstawania bakteryjnych zakażeń krzyżowych poprzez korzystanie z jednej toalety przez większą ilość osób. Są więc niezwykle istotne z punktu widzenia zdrowia oraz bezpieczeństwa.

Po użyciu produktu wystarczy spłukać wodę, ponieważ nakładki samoczynnie się rozpuszczają.

Jest to rozwiązane bardzo praktyczne, które dodatkowo dba również o komfort użytkowania. Dodatkowo technologia tego typu minimalizuje ilość produkowanych odpadów, co ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

Nakładki sedesowe to idealne rozwiązanie do łazienek na lotniskach, w restauracjach, szpitalach, przychodniach oraz innych toaletach użytku publicznego.

Wysoki poziom higieny oraz komfort użytkowania

Nakładki sedesowe Tork są w pełni kompatybilne z dozownikami Tork systemu V1 do nakładek sedesowych. Nie powinno ich zabraknąć w żadnej toalecie.

Obecność nakładek sedesowych jest szczególnie istotna w miejscach, gdzie wyjątkowy nacisk kładzie się na wysoki poziom higieny oraz komfort użytkowania łazienki przez gości.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.