Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 62,20 zł
Tork

Dozownik do nakładek sedesowych Tork 344088 Czarny System V1

Produkt niedostępny
  • Czarny dozownik do nakładek sedesowych marki Tork to higieniczne rozwiązanie do łazienek o średnim i dużym natężeniu ruchu.
  • Smukła obudowa zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu zmieści się nawet w małych toaletach.
Identyfikator Systemu Tork V1 - Dozowniki / Nakładki sedesowe
Materiał ABS
Ilość opakowań w kartonie 12
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 31,5 x 42,3 x 5,8 cm
Kolor Czarny

Wkłady pasujące do dozownika

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Dozownik do nakładek sedesowych zwiększa komfort gości

Czarny dozownik do nakładek sedesowych został wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego o gładkiej powierzchni, która zapobiega osadzaniu się kurzu.

Umieszczenie dozowników w toalecie umożliwia wszystkim gościom wymianę nakładek sedesowych, co znacznie podnosi poziom higieny oraz zwiększa komfort użytkowania łazienki przez gości. Rozwiązanie to idealnie sprawdza się zwłaszcza w publicznych toaletach o średnim i dużym natężeniu ruchu, z których w ciągu dnia korzysta wiele osób.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.