Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 93,29 zł
Nowość
Polecany
Tork

Tork papier toaletowy w roli SmartOne® 472242 Biały 6szt. 2 warstwy 207m System T8

Cena:

93,29 zł 114,75 zł brutto
Produkt dostępny
  • Papier toaletowy Tork SmartOne® wykonany został z dwóch warstw celulozy i makulatury wysokiej jakości, co gwarantuje miękkość oraz delikatność w kontakcie ze skórą.
  • Innowacyjny skład sprawia, że papier toaletowy szybko się rozkłada, co minimalizuje ryzyko powstania niedrożności kanalizacji.
Identyfikator Systemu Tork T8 - Dozowniki / Papier toaletowy centralnie dozowanego SmartOne
Ilość warstw Dwie warstwy, Smart Core
Ilość szt. w opakowaniu 1150 odc
Ilość opakowań w kartonie 6
Jakość Advanced
Materiał Celuloza + makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 13,4 x 18 cm
Długość rolki 207 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Papier toaletowy w roli SmartOne® za sprawą dużej pojemności oraz dozowania pojedynczych odcinków jest bardzo wydajny

Obsługa oraz wymiana wkładów jest wymagana zdecydowanie rzadziej niż w przypadku tradycyjnego papieru toaletowego. Ułatwia to utrzymanie w pożądanym stanie łazienek o niskim, średnim lub wysokim natężeniu ruchu.

Papier toaletowy posiada ozdobne tłoczenia w formie liścia, co dodaje elegancji każdej łazience oraz sprawia, że gość czuje się w niej komfortowo. Produkt dostępny jest w opakowaniach zbiorczych po 6 rolek o długości 207 metrów.

Papier toaletowy Tork w roli SmartOne® jest kompatybilny z higienicznymi dozownikami Tork SmartOne® w systemie T8

Papier wykonany jest z naturalnych materiałów przyjaznych środowisku, dzięki czemu szybko się rozkłada. Dodatkowo przemyślane dozowanie zdecydowanie zmniejsza ilość wykorzystanego produktu, co minimalizuje ryzyko niedrożności rur.

Dzięki sprawnemu i szybkiemu wyjęciu gilzy SmartCore© możliwie jest proste oraz intuicyjne wymienianie wkładów. Dozowniki łatwo również utrzymać w czystości dzięki jednolitej powierzchni.

Specjalne opakowania Tork Easy Handling™ ułatwiają przenoszenie papieru oraz redukują ilość produkowanych odpadów.

Pani G.

Doskonały

Doskonała jakość i łatwa do usunięcia wewnętrzna kartonowa tubka, co często może być koszmarem u niektórych marek.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
1 opinia klienta
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.