Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 87,89 zł
Tork

Dozownik do papieru toaletowego w roli Tork SmartOne® 680008 Czarny System T8

Cena:

87,89 zł 108,10 zł brutto
Produkt dostępny
  • Czarny dozownik do papieru toaletowego w roli Tork SmartOne® to idealne rozwiązanie do łazienek o dużym natężeniu ruchu.
  • Produkt pozwala ograniczyć zużycie papieru oraz odpowiada w pełni na wszystkie potrzeby gości łazienki.
Identyfikator Systemu Tork T8 - Dozowniki / Papier toaletowy centralnie dozowanego SmartOne
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 26,9 x 26,9 x 15,6 cm
Kolor Czarny

Wkłady pasujące do dozownika:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Nowoczesny dozownik Tork SmartOne® pozwala zwiększyć wydajność papieru

Dozownik został wykonany z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego. Metalowy zamek z kluczykiem pozwala uniknąć kradzieży papieru toaletowego.
Dozowanie pojedynczych odcinków papieru pozwala ograniczyć jego zużycie nawet o 40% w porównaniu z tradycyjnymi dozownikami do papieru w rolkach.

Wykorzystanie dozownika znacznie poprawia poziom higieny

Możliwość dozowania papieru toaletowego odcinek po odcinku znacznie podnosi poziom higieny w łazience. Dodatkowo każdy użytkownik ma kontakt jedynie z pobieranym odcinkiem papieru, co minimalizuje ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Nowoczesny design

Linia produktów Tork Elevation charakteryzuje się nowoczesnym i praktycznym designem, który idealnie pasuje do każdego wystroju łazienki. Zaokrąglone krawędzie dozownika ułatwiają zachowanie czystości.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.