Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 167,68 zł
Tork

Niekończący się ręcznik do rąk Tork PeakServe® 100585 Biały 4920szt. 1 warstwa System H5

Produkt niedostępny
  • Idealne ręczniki papierowe do wycierania rąk w łazienkach o bardzo dużym natężeniu ruchu. Na osuszenie dłoni wystarczy już jeden ręcznik, co reedukuje ilość odpadów oraz ogranicza koszty.
  • Skompresowane ręczniki do rąk gwarantują większą pojemność, dzięki czemu wystarczają na zdecydowanie dłużej.
Identyfikator Systemu Tork H5 – Dozowniki / Ręczniki do rąk PeakServe® Continuous®
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 410
Ilość opakowań w kartonie 12
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 20,1 x 22,5 cm
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Jedno opakowanie zawiera aż 410 pojedynczych odcinków

Dzięki dużej zawartości ręczników w pakiecie zaleca się stosowanie ich w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu, w takich jak imprezy masowe, kluby, teatry lub stadiony. Bardzo wydaje ręczniki papierowe Tork PeakServe® sprawdzają się idealnie wszędzie tam, gdzie potrzebny jest mocno skompresowany produkt. 

Grube, jednowarstwowe ręczniki z celulozy prezentują się elegancko w każdej łazience, zwiększając uznanie oraz komfort użytkowania przez gości.

W zestawie znajduje się 1 karton zawierający 12 opakowań pojedynczych po 410 odcinków. Łącznie daje to możliwość aż 4920 osuszeń rąk.

Innowacyjny system dozowania H5 Tork PeakServe® Continuous® działa w sposób ciągły bez zacinania oraz uciążliwych zakłóceń

Mieści aż 2100 ręczników jednocześnie oraz umożliwia wymianę w trakcie użytkowania. Ułatwia to i przyspiesza obsługę oraz znacznie ogranicza kolejki po ręcznik w łazience.

Szybka oraz łatwa obsługa sprawia, że personel może skupić się na utrzymaniu czystości w łazience bez konieczności ciągłej wymiany wkładów. Niewielkie, skompresowane paczki stanowią odczuwalne udogodnienie w przechowywaniu oraz transporcie ręczników do miejsca docelowego.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.