Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 21,79 zł
Premium
Tork

Odświeżacz powietrza w sprayu tropikalny Tork 236051 System A1

Cena:

21,79 zł 26,80 zł brutto
Produkt dostępny
  • Odświeżacz powietrza w sprayu o przyjemnym, tropikalnym zapachu, który szybko neutralizuje przykrą woń w łazience.
  • Opakowanie jest w pełni wydajne, dzięki czemu wystarcza nawet na 3000 dawek odświeżacza.
Identyfikator Systemu Tork A1 - Dozowniki / Odświeżacze powietrza
Ilość opakowań w kartonie 12
Jakość Premium
Pojemność 75 ml
Zapach Owocowy

Dozowniki do kompletu

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Odświeżacz powietrza w sprayu marki Tork to wydajny sposób na odświeżenie łazienki oraz poprawę jej wizerunku wśród gości

Przyjemny tropikalny zapach dodaje energii oraz sprawia, że pobyt w łazience staje się przyjemnością.

Skoncentrowany olejek zapachowy o tropikalnej nucie jest w pełni wydajny oraz pozwala poczuć się bardziej komfortowo w każdym pomieszczeniu.

Neutralny zapach pasuje do wielu łazienek, dzięki czemu produkt może być wykorzystywany na szeroką skalę w dowolnych branżach. Tropikalny zapach skutecznie neutralizuje przykrą woń w każdej łazience.

Odświeżacz powietrza w sprayu marki Tork to jedno z wydajniejszych rozwiązań

Jedno opakowanie wystarcza nawet na 3000 dawek, natomiast przy wykorzystaniu dozowników jeden wkład wystarczy na 30-90 dni, w zależności od ustawień intensywności zapachu.

Produkt jest kompatybilny z systemem dozowników do odświeżaczy w sprayu Tork A1. Wykorzystanie dozownika ułatwia zachowanie pięknego zapachu przez cały okres użytkowania, a także nie wymaga zbędnej fatygi. Dodatkowo dozowniki bez problemu dostosować można do swoich potrzeb, ustawiając intensywność uwalnianego zapachu.

Marka Tork to doświadczony producent zapachów perfumowanych

Marka Tork to doświadczony producent zapachów perfumowanych oraz środków higienicznych o różnorodnym zastosowaniu, dlatego warto jej zaufać.

Produkt może być wykorzystywany zarówno w łazienkach, jak i szatniach siłowni i klubów sportowych, przebieralniach oraz strefach VIP.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.