Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 21,79 zł
Premium
Tork

Odświeżacz powietrza Tork w sprayu kwiatowy 236052 System A1

Cena:

21,79 zł 26,80 zł brutto
Produkt dostępny
  • Odświeżacz powietrza w sprayu o przyjemnym, kwiatowym zapachu, który skutecznie neutralizuje nieprzyjemną woń w łazienkach lub innych pomieszczeniach.
  • Produkt jest bardzo skuteczny oraz wydajny. Gwarantuje świeży zapach na okres od 30 do 90 dni.
Identyfikator Systemu Tork A1 - Dozowniki / Odświeżacze powietrza
Ilość opakowań w kartonie 12
Jakość Premium
Pojemność 75 ml
Zapach Kwiatowy

Dozowniki do kompletu

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Uniwersalny zapach o kwiatowej woni sprawdzi się w każdej łazience

Jest delikatny, dzięki czemu nie drażni osób wyjątkowo wrażliwych na intensywne odświeżacze powietrza. Odświeżacz powietrza specjalistycznej marki Tork został starannie skomponowany z wonnych olejków zapachowych i środków neutralizujących nieprzyjemne zapachy, dzięki czemu zapewnia długotrwały kwiatowy zapach w powietrzu.

Odświeżacz skutecznie neutralizuje wszystkie przykre zapachy w powietrzu. Zapach został stworzony przez markę Tork słynącą na całym świecie z luksusowych, a także uniwersalnych środków higienicznych znanych i lubianych przez wielu użytkowników.

Produkt idealnie współpracuje z dozownikami Tork do odświeżaczy powietrza w sprayu, które są kompaktowe i nie zajmują wiele miejsca

Wystarczy umieścić je na ścianie w dowolnym punkcie łazienki, a delikatny, przyjemny zapach będzie wyczuwalny 24 godziny na dobę.

Obsługa dozowników jest szybka oraz bardzo łatwa, dzięki czemu nie zabiera wiele czasu personelowi sprzątającemu.

Odświeżacz powietrza w sprayu marki Tork gwarantuje wysoką wydajność. W zależności od doboru indywidualnych ustawień wystarcza na okres od 30 do 90 dni. Jeden wkład odpowiada 3000 dawek przyjemnego, kwiatowego zapachu.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.