Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 21,79 zł
Premium
Tork

Neutralizator zapachu w sprayu Tork 236070 System A1

Produkt niedostępny
  • Neutralizator nieprzyjemnych zapachów w sprayu znanej marki Tork to skuteczny produkt do zastosowania w łazienkach lub innych pomieszczeniach, gdzie unoszą się przykre zapachy.
  • Produkt posiada silnie skoncentrowane olejki zapachowe oraz substancje neutralizujące, które gwarantują długotrwałą świeżość.
Identyfikator Systemu Tork A1 - Dozowniki / Odświeżacze powietrza
Ilość opakowań w kartonie 12
Jakość Premium
Pojemność 75 ml
Zapach Bezwonny

Dozowniki do kompletu

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Neutralizator zapachu w sprayu znanej i cenionej marki Tork to produkt o wysokiej skuteczności, który usuwa przykre zapachy, zastępując je przyjemną oraz atrakcyjną wonią

Dzięki wysokiej zawartości skoncentrowanych olejków zapachowych oraz środków neutralizujących nieprzyjemne zapachy aerozol gwarantuje długotrwałą świeżość powietrza w dowolnym pomieszczeniu.

Produkt z powodzeniem poradzi sobie nie tylko z przykrymi zapachami z toalety, ale również z dymem tytoniowym, zapachami kuchennymi, potem, wilgocią lub farbami różnego rodzaju.

Neutralizator w sprayu jest kompatybilny z systemem dozowników Tork A1 do odświeżaczy w sprayu

Wykorzystanie dozownika eliminuje przykre zapachy 24 godziny na dobę, dzięki czemu problem znika raz na zawsze. Dodatkowo urządzenia te nie zabierają wiele miejsca, przez co bez problemu zmieszczą się w każdej łazience.

Produkt idealnie sprawdza się w toaletach o niewielkim natężeniu ruchu, a także w toaletach domowych, pokojach hotelowych, szatniach na siłowni i w klubach sportowych, a także w biurach, sklepach lub butikach.

Jedno opakowanie neutralizatora w sprayu Tork o pojemności 75 ml charakteryzuje się wysoką wydajnością i wystarcza aż na 3000 dozowań.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.