Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 21,79 zł
Premium
Tork

Tork Odświeżacz powietrza w sprayu cytrusowy 236050 System A1

Produkt niedostępny
  • Odświeżacz powietrza w sprayu o przyjemnej, cytrusowej nucie, która neutralizuje przykre zapachy.
  • Produkt marki Tork jest mocno skoncentrowany oraz wydajny, dzięki czemu wystarcza nawet na 60 dni użytkowania.
Identyfikator Systemu Tork A1 - Dozowniki / Odświeżacze powietrza
Ilość opakowań w kartonie 12
Jakość Premium
Pojemność 75 ml
Zapach Cytrusowy

Dozowniki do kompletu

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Skuteczny neutralizator przykrych zapachów

Odświeżacz powietrza znanej marki Tork to idealny wybór do łazienek, gdzie potrzebny jest wydajny oraz skuteczny neutralizator przykrych zapachów. Produkt posiada skoncentrowane olejki zapachowe o przyjemnej, cytrusowej nucie, która dodaje energii oraz poprawia zadowolenie gości.

Cytrusowy zapach z wyczuwalną nutą cytryn i pomarańczy jest delikatny oraz nie podrażnia narządu węchu, a także nie tworzy duszącej smugi. Marka Tork doskonale zna rynek perfum, dlatego swoje produktu komponuje jedynie na sprawdzonych recepturach.

Odświeżacz powietrza w sprayu idealnie współpracuje z dozownikami Tork do odświeżaczy w spray w systemie A1. W zależności od zaprogramowanej intensywności zapachu, jedna buteleczka wystarcza na okres od 30, nawet do 60 dni.

Dozowniki Tork są niewielkie oraz kompaktowe

Dozowniki Tork są niewielkie oraz kompaktowe, dzięki czemu można je umieścić w niewidocznym miejscu łazienki, aby zapach mógł się unosić nieprzerwanie i subtelnie, bez zbędnego zajmowania przestrzeni.

Uniwersalny zapach cytrusowy sprawdzi się w łazienkach o małym, średnim lub dużym natężeniu ruchu. Dodatkowo może być z powodzeniem wykorzystywany w przebieralniach, na siłowniach oraz w obiektach sportowych, gdzie potrzebny jest skuteczny neutralizator przykrych zapachów.

Stosowanie odświeżaczy powietrza w łazienkach to udowodniony sposób na zwiększenie komfortu gości, a także na poprawę wizerunku łazienki w oczach osób ją odwiedzających.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.