Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 191,63 zł
Tork

Dozownik do odświeżaczy powietrza w sprayu Tork 562000 Biały System A1

Produkt niedostępny
  • Elegancki dozownik do odświeżaczy powietrza w sprayu firmy Tork to dyskretny sposób na zapewnienie przyjemnej atmosfery w każdej łazience.
  • Produkt umożliwia wybór indywidualnych ustawień, dzięki czemu świeży zapach w łazience będzie utrzymywał się przez całą dobę.
Identyfikator Systemu Tork A1 - Dozowniki / Odświeżacze powietrza
Materiał Plastik
Ilość opakowań w kartonie 6
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 17,4 x 9,7 x 6,0 cm
Kolor Biały

Wkłady do kompletu

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wykonany z wytrzymałego oraz odpornego tworzywa ABS

Biały dozownik do odświeżaczy powietrza w sprayu marki Tork został wykonany z wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa ABS. Dzięki temu może służyć przez wiele lat bez problemów technicznych.

Produkt został wyposażony w wygodny wskaźnik zużycia wkładu, co pozwala na usprawnienie pracy personelu sprzątającego, a także zapewnienie gościom łazienki nieprzerwanie pięknego zapachu.

Gwarancja komfortu użytkowania

Dozownik do odświeżaczy powietrza w sprayu posiada wygodny system, dzięki któremu można indywidualnie dopasować ustawienia produktu do swoich potrzeb. Całodobowe działanie gwarantuje przyjemny zapach w każdej łazience, co znacznie podnosi komfort użytkowania.

Wymiana wkładów w dozownikach jest prosta i intuicyjna oraz nie zajmuje wiele czasu, a prosta obudowa ułatwia zachowanie urządzenia w czystości.

Produkt jest zasilany przez dwie baterie R14, co pozwala na wiele godzin nieprzerwanej pracy urządzenia. Baterie nie znajdują się w zestawie.

Produkt idealnie sprawdzi tam, gdzie konieczna jest neutralizacja przykrych zapachów

W celu zapewnienia optymalnego poziomu odświeżenia powietrza, dozownik warto umieścić w dyskretnym miejscu w górnym rogu łazienki.

Produkt idealnie sprawdzi się w eleganckich łazienkach, a także przebieralniach i szatniach klubów sportowych, gdzie konieczna jest neutralizacja przykrych zapachów.

 

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.