Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Filtry
Cena
0 - 886 zł
Cena
Producent
Dozowanie
Identyfikator Systemu
Dozowanie
Zamknij

Tork to uznana marka na całym świecie, należąca do szwedzkiej grupy Essity. Dostarcza na rynek różnorodne artykuły higieniczne, wykonane z materiału pochodzenia drzewnego. Wśród polecanych artykułów znajdują się m.in. ręczniki papierowe, dozowniki do mydła, ściereczki, czyściwa przemysłowe, serwetki do restauracji, itd. Każdy klient może znaleźć właściwe dla siebie elementy, na które zdecyduje się przeznaczyć zarobione przez siebie pieniądze. Dystrybutor produktów higienicznych działa na bardzo szeroką skalę, dostarczając artykuły najwyższej jakości, cieszące się niezawodnością oraz bardzo długą żywotnością i wytrzymałością. Tork to lider na krajowym oraz europejskim rynku, coraz bardziej popularny praktycznie na całym świecie. Nic dziwnego, że poszczególne elementy cieszą się wśród społeczeństwa tak wielkim uznaniem, skoro można dzięki nim udanie wyposażyć toaletę publiczną, restaurację, czy też kawiarnię. Produkty są bardzo uniwersalne, w stu procentach zaspokajające oczekiwania klientów.

Tork Sklep

Tork sklep internetowy to możliwość zakupienia różnorodnych przedmiotów dla własnego biznesu. Każdy może sam zdecydować, co jest mu konkretnie potrzebne oraz w jakiej ilości powinno się zakupić dany towar. Zamówienia można składać za pośrednictwem sklepu internetowego, licząc przy tym na bardzo dobre ceny. Dzięki proponowanym artykułom higienicznym można dodać blasku każdej łazience oraz innym pomieszczeniom, zależnie od tego, na co klient wyda swoje pieniądze. Mogą to być Tork dozowniki lub też Tork papier. Zazwyczaj produkty znajdują zastosowanie w toaletach publicznych, w których na co dzień pojawia się bardzo dużo osób, mogą to być pomieszczenia zlokalizowane w centrach handlowych lub też na dworcach. Warto zainwestować w takich miejscach w najwyższej klasy sprzęt, aby zapewnić społeczeństwu komfortowe warunki podczas dbania o własną higienę osobistą, np. w przerwie pomiędzy podróżami.

W jakich branżach przydadzą się produkty Tork?

Tork zapewnia zainteresowanym produkty, które znajdą zastosowanie w wielu różnych branżach, m.in. w:

 • przemyśle,
 • gastronomii,
 • wyposażeniu wnętrz.

Dystrybutor zapewnia stuprocentowe zadowolenie z zakupionego asortymentu, odpowiadając na rosnące oczekiwania społeczeństwa. Oczywiście wymagania, co do produktów higienicznych są coraz większe i producent ma to na uwadze, dlatego też poszczególne rzeczy są dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Można wybrać różnego rodzaju dozowniki oraz wkłady, które przydadzą się w różnorakich pomieszczeniach i będą w nich służyć przez długie lata. Tork sklep otwiera przed klientami nieograniczone możliwości, m.in. podczas wyposażenia łazienki publicznej.

Produkty do dezynfekcji rąk

Tork zapewnia dostęp do wysokiej jakości produktów, służących do profesjonalnej dezynfekcji rąk. Dzięki temu dłonie zostaną odpowiednio zdezynfekowane, co przydaje się np. podczas pracy w restauracji lub też po przybyciu na odpowiedni dla siebie dworzec, po zakończonej podróży. Tork sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu przedmiotów, dbając o komfort kolejnych użytkowników i wygodę swoich lojalnych klientów, zdobywając zaufanie coraz większej grupy społeczeństwa. W ofercie dystrybutora Tork można znaleźć m.in. produkty biobójcze, które spełniają wszystkie europejskie normy, a ich działanie nie wymaga używania wody. Podczas prawidłowej dezynfekcji rąk przydadzą się również ręczniki papierowe Tork, dzięki którym można precyzyjnie wytrzeć swoje dłonie i wyjść z łazienki. Tork mydło powinno znaleźć zastosowanie w każdej łazience publicznej, w ten sposób idealnie zadba się o swoją higienę i poprawi się własne samopoczucie. To bardzo ważne zwłaszcza przy nieco dłuższych podróżach, odbywających się pociągami lub autokarami.

Zadowolenie ze strony większości klientów

Tork wprowadza na rynek specjalne programy i systemy, które mają poprawić ogólne środowisko pracy, przykładem może być program Tork Clean Care. Wychodzi się dzięki temu poza standardowe rozwiązania, które często w łazienkach publicznych nie zdają egzaminu. Klienci korzystający z innowacyjnych technologii są w większości przypadków zadowoleni. Tork zapewnia dostęp do takich produktów jak:

 • dozowniki,
 • mydła,
 • ręczniki do rąk,
 • żele antybakteryjne,
 • dozowniki,
 • czyściwa,
 • papiery toaletowe,
 • produkty medyczne,
 • serwetki,
 • produkty do pielęgnacji skóry.

Dystrybutor Tork posiada więc cały niezbędny asortyment do wyposażenia łazienki publicznej. Wystarczy odwiedzić Tork sklep i wybrać odpowiednie dla siebie elementy, a potem je zakupić. Tork sklep posiada szeroką ofertę, która cały czas jest rozbudowywana. Ręczniki papierowe Tork to tylko jedna z ofert, na którą można się zdecydować, ponadto zastosowanie w wielu miejscach znajdzie Tork papier lub też wiele innych produktów użytku codziennego. Troska o własną higienę jest sprawą kluczową, a bez odpowiedniego wyposażenia nie da się tego skutecznie zrobić.

Wyznaczanie nowych trendów

Decydując się na skorzystanie z oferty Tork ma się pewność tego, że wraz z producentem wyznacza się absolutnie nowe trendy. Tork dozowniki są łatwe w obsłudze, bardzo schludne, a do tego bezawaryjne. To samo tyczy się, jeśli weźmie się pod uwagę Tork serwetnik. Wszystkie produkty stworzono w zgodzie z europejskimi normami, posiadają światowe rekomendacje, więc z pewnością można w nie na spokojnie zainwestować, tak jak w Tork mydło. Tym samym można idealnie wyposażyć nie tylko łazienkę, ale też kuchnię i zwiększyć wydajność realizowanej przez siebie pracy. Patrząc na Tork logo można sobie wyobrazić, że inwestuje się w produkty najwyższej klasy, które są wyprodukowane w zgodzie z naturą i środowiskiem. Zainteresowani mogą wybrać dla kuchni m.in. Tork czyściwo, dzięki któremu uda się zadbać o porządek w takim miejscu, chociaż swoboda wyboru w takim przypadku jest nieograniczona. Tork czyściwo to jedna z polecanych ofert, jest tego dużo więcej, wystarczy dokładnie zapoznać się z całą ofertą dystrybutora. Tork logo jest rozpoznawane nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, ponieważ producent jest liderem rynkowym, jeśli chodzi o dostarczanie niezawodnych rozwiązań higienicznych dla przestrzeni publicznej.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.