Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 133,82 zł
Premium
Tork

Miękki ręcznik Multifold w składce wielopanelowej Tork Xpress® 100288 Biały 2310szt. 2 warstwy System H2

Produkt niedostępny
  • Wyjątkowo chłonny oraz estetyczny ręcznik papierowy do rąk w składce wielopanelowej to oszczędne rozwiązanie do łazienek o średnim natężeniu ruchu.
  • Dekoracyjny motyw liścia doda elegancji każdej łazience oraz zwiększy komfort i zadowolenie klientów odwiedzających łazienkę.
Identyfikator Systemu Tork H2 - Dozowniki / Ręczniki w składce wielopanelowej Xpress®
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 110
Ilość opakowań w kartonie 21
Jakość Premium
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 21 x 34 cm
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Ręczniki papierowe Tork składają się z 2 warstw celulozy

Warstwy są połączone ze sobą dzięki innowacyjnej technologii TAD. Niewielka ilość kleju w formie tłoczonego listka zwiększa wytrzymałość, a tym samym generuje oszczędności i zmniejsza ilość produkowanych odpadów.

Białe, estetyczne ręczniki Tork w składce 4-panelowej są miękkie oraz delikatne dla skóry. Duży rozmiar sprawia, że na osuszenie dłoni w zupełności wystarczy jeden ręcznik, co usprawnia proces suszenia. Dodatkowo specjalne dozowniki w systemie Tork H2 zostały zaprojektowane tak, by wydawać po jednym odcinku ręczników, więc dozowanie staje się przyjemne oraz higieniczne.

Opakowanie Tork Easy Handling™ jest wizytówką jakości firmy Tork. Ułatwia ono przenoszenie i otwieranie paczek, a także późniejszą utylizację odpadów.

System dozowników Tork H2 jest prosty i intuicyjny w obsłudze

Wymiana wkładów nie zajmuje wiele czasu, dzięki czemu obsługa wykonuje swoje zadania szybko i sprawnie. Gładki, prosty design dodatkowo ułatwia zachowanie czystości.

Dwie warstwy z celulozy nie tylko wpływają na miękkość, ale również zwiększają wytrzymałość ręczników nawet podczas zamoczenia. Produkt staje się więc wydajny oraz zwiększa zadowolenie osób odwiedzających łazienkę.

Krzysiek

Idealne ręczniki dwuwarstwowe w biurze i w domu.

Chciałem ich używać tylko w biurze, w którym zainstalowałem dozownik dedykowany do tego formatu, ale miękkość nadawana przez podwójną celulozę i cudowna chłonność sprawiły, że zdecydowałem się również nabyć produkt do domu, gdzie mając dwójkę dzieci, sprawdzają się idealnie!

Mario

Dobry produkt o doskonałej chłonności i doskonałej miękkości.

Wśród produktów, które miałem okazję wypróbować, te papierowe ręczniki są bez wątpienia najlepsze. Oferują doskonałą chłonność, dzięki czemu możesz osuszyć ręce w połączeniu z przyjemną miękkością, dlatego można je także bezpiecznie używać do wydmuchiwania nosa bez podrażnień.
Papier jest całkowicie bezwonny i ma klasyczny format, który może pomieścić zwykłe dozowniki zarówno na stole (jak w moim przypadku), jak i na ścianie, jak zwykle jest używany w biurze.
Moim zdaniem bardzo się opłaca, szczególnie przy obecnej cenie sprzedaży.

Krystyna

Doskonały

doskonały papier, spodziewałam się zwykłego sztywnego i brzydkiego papieru na ręczniki, zamiast tego ... niespodzianka, miękki, wygodny, nawet cena jest ok

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

4.7
3 opinie klientów
67%
33%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.