Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 72,30 zł
Tork

Pokrywka do kosza na odpady 50l Tork 205630 1szt. System B1

Produkt niedostępny
  • Pokrywka do białego kosza na odpady z linii Tork Elevation o pojemności 50l pozwala podnieść poziom higieny oraz zwiększyć estetykę łazienki lub innego pomieszczenia.
  • Ciche zamykanie umożliwia przyjemne i komfortowe użytkowanie.
Materiał ABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł: 1,3 x 30,7 x 24,1 cm
Kolor Biały

Kosz do kompletu

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Pokrywka do kosza na odpady podnosi poziom higieny

Produkt wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Gładka i połyskująca powierzchnia ułatwia czyszczenie oraz zapobiega osadzaniu się kurzu.
Pokrywka do kosza na odpady sprawdzi się w miejscach, gdzie szczególnie istotne jest zadowolenie gości oraz wysoki poziom higieny.
Produkt pasuje do koszy na śmieci z linii Tork Elevation o pojemności 50l w kolorze białym.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.