Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 379,59 zł
Tork

Tork dozownik do ręczników w roli Tork Matic® 551000 Biały System H1

Cena:

379,59 zł 466,90 zł brutto
Produkt dostępny
  • Higieniczny dozownik do ręczników w roli marki Tork, znanej z praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań higienicznych dla przemysłu, gastonomii oraz osób indywidualnych.
  • Dozowniki mają tradycyjny, klasyczny design oraz są łatwe w obsłudze, dzięki czemu sprawdzą się w każdej łazience o dużym natężeniu ruchu.
Identyfikator Systemu Tork H1 - Dozowniki / Ręczniki w roli Matic®
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 37,2 x 33,7 x 20,3 cm
Kolor Biały

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Solidne wykonanie z tworzywa ABS gwarantuje ciekawy wygląd oraz wysoką wytrzymałość

Biały dozownik do ręczników papierowych w roli z przeźroczystym okienkiem marki Tork to eleganckie, klasyczne rozwiązanie do łazienek o zróżnicowanych rodzajach wystroju. 

Wysoka pojemność dozowników gwarantuje obsługę wielu gości łazienki bez konieczności częstej wymiany rolek ręczników papierowych. Dodatkowo dozowniki posiadają czytelny wskaźnik zużycia LED, który na bieżąco informuje personel sprzątający o zbliżającej się konieczności wymiany wkładu.

Dozowanie pojedynczych odcinków nie tylko ogranicza ilość zużytych ręczników, ale również zapewnia znacznie wyższy poziom higieny

Każda osoba ma kontakt jedynie z odcinkiem, który aktualnie pobiera. Zapobiega to powstawaniu krzyżowych zakażeń bakteryjnych w łazienkach o dużym natężeniu ruchu na lotniskach, w szkołach lub w szpitalach i placówkach medycznych. Do osuszenia rąk wystarczy już jeden odcinek podawany przez dozownik.

Dozowniki Tork są niezwykle łatwe oraz intuicyjne w obsłudze, dzięki czemu wymiana rolek zajmuje jedynie kilka sekund. Dodatkowo prosty design bez niewielkich szczegółów ułatwia zachowanie urządzenia w czystości.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.