Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 84,23 zł
Tork

Kosz na odpady Tork 564000 Biały 5 l System B3

Produkt niedostępny
  • Elegancki kosz na odpady znanej marki Tork to sprawdzone rozwiązanie do łazienek, gdzie liczy się wysoki poziom higieny oraz komfort gości.
  • Niewielki kosz nie zajmuje wiele miejsca w małych przestrzeniach.
Materiał ABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł: 38 x 19,4 x 16 cm
Kolor Biały

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Elegancki wygląd oraz funkcjonalność

Kosz na odpady higieniczne z lubianej przez klientów linii Tork Elevation o pojemności 5 l został wykonany z wytrzymałego tworzywa. Automatycznie zamykana pokrywka, a także system ukrywający worki na śmieci sprawiają, że jest to rozwiązanie wyjątkowo estetyczne oraz komfortowe.

Elegancki wygląd oraz funkcjonalność produktu z pewnością zapadną gościom w pamięć. Dodatkowo prosty, lekko zaokrąglony design ułatwia utrzymanie pojemnika w czystości, co podnosi poziom higieny.

Produkt jest szybki oraz łatwy w montażu

Kosz na odpady higieniczne Tork w systemie B3 ma niewielkie wymiary, dzięki czemu można go zamontować bezpośrednio do ściany w dowolnej przestrzeni. Sprawdzi się zarówno w kabinie toalety, jak i w okolicach umywalek i dozowników na ręczniki papierowe do osuszania dłoni.

Produkt jest szybki oraz łatwy w montażu, dzięki czemu jego założenie nie zajmuje wiele czasu.

Elegancki kosz na odpady Tork nie tylko pięknie się prezentuje, ale jest również bardzo prosty w obsłudze

Wymiana worków zajmuje jedynie kilka sekund, co oszczędza czas personelu sprzątającego.

Kosz w uniwersalnym, białym kolorze o nowoczesnej linii to idealne dodatek do każdej łazienki, zwłaszcza damskiej. Klasyczny wygląd z powodzeniem wkomponuje się w wygląd i styl łazienki o dowolnym natężeniu ruchu i wystroju wnętrza. Produkt jest idealnym uzupełnieniem innych akcesoriów z linii Tork Elevation.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.