Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 90,65 zł
Tork

Tork Dozownik do ręczników w składce wielopanelowej Multifold Tork Xpress® 552000 Biały System H2

Cena:

90,65 zł 111,50 zł brutto
Produkt dostępny
  • Biały dozownik do ręczników w składce wielopanelowej Tork nagrodzony prestiżowymi nagrodami za oryginalne i nowoczesne wzornictwo.
  • Możliwość dozowania ręczników odcinek po odcinku znacznie zwiększa wydajność, co ogranicza koszty związane z zakupem środków higienicznych.
Identyfikator Systemu Tork H2 - Dozowniki / Ręczniki w składce wielopanelowej Xpress®
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 44,4 x 30,2 x 10,2 cm
Kolor Biały

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Gwarancja wieloletniej obsługi łazienki

Estetyczny biały dozownik znanej marki Tork w systemie H2 został wykonany z wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu gwarantuje wieloletnią obsługę łazienki, przychodni lub branży gastronomicznej.

Dozownik sprawdzi się zwłaszcza w miejscach, gdzie wysoki nacisk kładzie się na komfort użytkowania oraz higienę. Dozownik jest wygodny w użyciu oraz nie zacina się, a pobieranie kolejnych odcinków przebiega bardzo sprawnie. Każdy z użytkowników dotyka jedynie pobieranego odcinka, co zapobiega powstawaniu wiązań krzyżowych.

Obsługa urządzenia jest prosta oraz intuicyjna

Produkt posiada wygodne boczne otwieranie, co znacznie ułatwia wymianę wkładu. Obsługa urządzenia jest prosta oraz intuicyjna, a także nie zajmuje wiele czasu. Dodatkowo prosty design bez zakamarków i szczelin ułatwia zachowanie dozownika w czystości.

Dozownik posiada system zabezpieczający przed przepełnieniem, co jeszcze bardziej ułatwia wymianę wkładów. W urządzeniu bez problemu zmieścimy 2,5 bindy nowych ręczników.

Praktyczny oraz nowoczesny design

Dozowniki Tork wyróżniają się na tle konkurencyjnych urządzeń wyjątkowo praktycznym oraz nowoczesnym designem, a dodatkowo idealnie współgrają z każdym wnętrzem łazienki. Ponadto mają smukłe kształty, które nie zajmują wiele miejsca nawet w niewielkich łazienkach oraz zapadają w pamięci gości.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.