Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 141,87 zł
Tork

Ręcznik w składce wielopanelowej Multifold Tork Xpress® 120288 Biały 2856szt. 2 warstwy System H2

Produkt niedostępny
  • Duże ręczniki papierowe znanego na całym świecie producenta środków higienicznych Tork. Na osuszenie rąk wystarczy już jeden odcinek.
  • Produkt jest miękki oraz przyjemny w dotyku, dzięki czemu nie podrażnia delikatnej skóry dłoni. Goście łazienki szybko docenią komfortowe użytkowanie.
Identyfikator Systemu Tork H2 - Dozowniki / Ręczniki w składce wielopanelowej Xpress®
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 136
Ilość opakowań w kartonie 21
Jakość Advanced
Materiał Celuloza + makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 21 x 34 cm
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

2-wastwowe białe ręczniki papierowe do zastosowania w łazienkach o średnim natężeniu ruchu

Warstwy wykonano z wytrzymałej i miękkiej celulozy wysokiej jakości, a także makulatury charakteryzującej się dużą chłonnością.

Specjalna technologia łączenia warstw za pomocą niewielkiej ilości kleju tłoczonego w formie dekoracyjnych motywów liścia zapobiega rozdwajaniu. Daje to poczucie optymalnej grubości oraz zwiększa zadowolenie i komfort użytkowania przez gości łazienki.

4-panelowy ręcznik po rozłożeniu osiąga duże rozmiary, dzięki czemu z powodzeniem wystarczy na jedno osuszenie rąk, co ogranicza zużycie i koszty na zakup środków higienicznych.

Ręczniki odznaczają się wysoką chłonnością, co zwiększa ich wydajność oraz wpływa na rzadszą konieczność obsługi dozowników

Produkt posiada certyfikat dopuszczający do kontaktu z żywnością. Sprawdzą się więc również w gastronomii do wycierania rąk, blatów oraz narzędzi.

Ręczniki współpracują z systemem dozowników Tork H2. Produkt dozowany jest odcinek po odcinku, co zwiększa higienę oraz zapobiega powstawaniu krzyżowych zakażeń bakteryjnych. Dozowniki są łatwe w utrzymaniu czystości.

Wygodny system przenoszenia z rączką Tork Easy Handling™ ułatwia obsługę, otwieranie oraz utylizację opakowania.

Hania

Doskonały

Idealnie pasuje do pojemnika. Składane są tak, że faktycznie wyciągasz tylko jeden odcinek. Bardzo gruby i się nie rozdziera

Władysław

ręczniki

Bardzo dobre ręczniki papierowe, odporne na rozdarcia i doskonale chłonne. Moim klientom zapewniam tylko ręczniki papierowe od TORK.

Daniel

super!

Wreszcie papier, którego opis na opakowaniu zgadza się, super wchłania, nie rozwarstwia się i jest miękki.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
3 opinie klientów
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.