Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 93,37 zł
Tork

Dozownik do ręczników w składce wielopanelowej Multifold Tork Xpress® 552008 Czarny System H2

Produkt niedostępny
  • Funkcjonalny dozownik do ręczników w składce wielopanelowej marki Tork w eleganckim czarnym kolorze to świetne uzupełnienie wystroju łazienki.
  • Dozownik ogranicza zużycie ręczników, co pozwala ograniczyć koszty.
Identyfikator Systemu Tork H2 - Dozowniki / Ręczniki w składce wielopanelowej Xpress®
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 44,4 x 30,2 x 10,2 cm
Kolor Czarny

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Komfort użytkowania oraz higiena

Dozownik umożliwia wygodne pobieranie odcinków ręczników papierowych, a każdy użytkownik ma kontakt jedynie z pobieranym fragmentem papieru. Rozwiązanie to podnosi poziom higieny oraz minimalizuje ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Ograniczenie zużycia ręczników papierowych

Dozownik umożliwia pobieranie ręczników odcinek po odcinku, co znacznie ogranicza ich zużycie. Rozwiązanie to jest więc nie tylko oszczędne, ale również przyjazne dla środowiska naturalnego, ponieważ ogranicza ilość produkowanych odpadów.

Elegancki design

Linia produktów Tork Elevation charakteryzuje się nowoczesnym oraz praktycznym wzornictwem o lekko zaokrąglonych krawędziach. Dozowniki pasują więc niemalże do każdego rodzaju wystroju wnętrza łazienki.

Wymiana wkładów w dozowniku jest prosta i intuicyjna. Dodatkowo dozownik posiada zabezpieczenie przed przepełnieniem, co ułatwia to zadanie.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.