Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 269,27 zł
Tork

Woreczki sanitarne Tork 204041 Białe 1200szt. System B5

Produkt niedostępny
  • Higieniczne woreczki sanitarne znanej marki Tork, słynącej z wysokiej jakości środków oraz akcesoriów higienicznych.
  • Woreczki wykonane zostały z wytrzymałego, dwuwarstwowego plastiku, który jest wytrzymały na rozdarcia i uszkodzenia.
Ilość szt. w opakowaniu 48 x 25 szt
Ilość opakowań w kartonie 1200
Jakość Advanced
Kolor Biały

Dozownik do woreczków sanitarnych

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wysoki standard higieny oraz pełne zadowolenie gości

Woreczki sanitarne marki Tork to niezbędne akcesoria do każdej łazienki, gdzie wysoki standard higieny oraz pełne zadowolenie gości jest bardzo istotne.

Niewielkie woreczki sanitarne na odpadki higieniczne to rozwiązanie, które zapewnia wysoki poziom higieny w łazienkach o małym, średnim oraz dużym natężeniu ruchu.

Woreczki wykonane zostały z dwuwarstwowego, wytrzymałego plastiku o transparentnym kolorze, które zapobiegają wydostawaniu się wilgoci oraz przykrych zapachów.

Woreczki sanitarne są w pełni kompatybilne z systemem dozowników do woreczków sanitarnych Tork B5

Urządzenia są proste oraz intuicyjne w obsłudze, a także znacznie podnoszą poziom higieny w łazience. Każdy z gości dotyka jedynie pobieranego woreczka, co zapobiega powstawaniu krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

W pojedynczym opakowaniu znajduje się aż 25 wytrzymałych, bezbarwnych woreczków. W kartonie zbiorczym natomiast znajdziemy 48 opakowań gotowych do umieszczenia w dozowniku Tork.

Woreczki sanitarne idealnie sprawdzą się w łazienkach, gdzie szczególnie istotny jest wysoki poziom higieny. Chętnie wykorzystują je więc szpitale, przychodnie oraz inne instytucje użytku publicznego. Mimo że nie są zbyt popularne, to powoli zaczynają się pojawiać w coraz większej ilości toalet i łazienek w przestrzeniach biurowych i domowych.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.