Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 110,69 zł
Tork

Dozownik do ręczników w składce wielopanelowej, nablatowy Tork Xpress® 552208 Czarny System H2

Produkt niedostępny
  • Elegancki dozownik stojący Tork Xpress o nowoczesnym designie to idealne rozwiązanie do łazienek, gdzie montaż urządzeń ściennych jest niemożliwy.
  • Dozownik Tork to niezwykle wydajny oraz higieniczny wybór do łazienek, w których szczególnie istotny jest komfort odwiedzających gości.
Identyfikator Systemu Tork H2 - Dozowniki / Ręczniki w składce wielopanelowej Xpress®
Materiał ABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 21,8 x 32,3 x 11,6 cm
Kolor Czarny

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Popularna linia Elevation

Dozownik stojący Tork Xpress z popularnej i lubianej linii Elevation powstał z myślą o łazienkach o niewielkiej przestrzeni, gdzie brakuje miejsca na urządzenia ścienne lub ich montaż nie jest możliwy.

Stojący dozownik to świetna alternatywa dla luźnego stosu ręczników, które są narażone na zamoczenie oraz zanieczyszczenia.

Ograniczenie zużycia

Produkt umożliwia dozowanie ręczników papierowych odcinek po odcinku, co znacznie ogranicza zużycie oraz minimalizuje ilość powstających odpadów. Do całkowitego osuszenia dłoni wystarczy już jeden odcinek chłonnego papieru.

Każdy z gości odwiedzających łazienkę ma kontakt jedynie z pobieranym odcinkiem ręcznika, co znacznie podnosi poziom higieny oraz minimalizuje ryzyko związane z powstawaniem krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Intuicja i łatwość obsługi

Dozownik jest intuicyjny oraz łatwy w obsłudze. Dodatkowo wymiana wkładów zajmuje jedynie kilka sekund, co znacznie ogranicza czas potrzeby na obsługę łazienki. Specjalna budowa chroni wkłady przed zamoczeniem oraz zanieczyszczeniami.

Nieduży, elegancki dozownik o nowoczesnym designie to funkcjonalna ozdoba każdej niewielkiej łazienki. Dzięki nienagannej prezencji z powodzeniem może być wykorzystywany również w przestrzeni domowej oraz biurowej.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.