Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 132,48 zł
Bestseller
3 panele
Tork

Miękki ręcznik w składce wielopanelowej Multifold Tork Xpress® 120289 Biały 3780szt. 2 warstwy System H2

Cena:

132,48 zł 162,95 zł brutto
Produkt dostępny
  • Biały ręcznik w składce wielopanelowej Multifold Tork Xpress® gwarantuje komfortowe suszenie skóry dłoni. Jest miękki oraz bardzo chłonny.
  • Produkt został wykonany z wysokiej jakości celulozy oraz makulatury, które tworzą dwuwarstwową strukturę, połączoną niewielką ilością kleju w formie tłoczonego liścia.
Identyfikator Systemu Tork H2 - Dozowniki / Ręczniki w składce wielopanelowej Xpress®
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 180
Ilość opakowań w kartonie 21
Jakość Advanced
Materiał Celuloza + makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 21 x 25,5 cm
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Ręczniki Tork Multifold w jakości Advanced gwarantują wysoką chłonność, która pozwoli osuszyć dłonie już za pomocą jednego odcinka.

Dodatkowo są delikatne dla skóry oraz nie wywołują podrażnień. Produkt stanowi idealny wybór ze względu na swoją wysoką wydajność oraz przystępną cenę.

Aplikator dozuje chłonne ręczniki kawałek po kawałku, co ogranicza ich zbędne zużycie oraz ilość odpadów. Sprawdzi się więc w łazienkach o średnim natężeniu ruchu.

Atrakcyjny wzór w formie tłoczonego liścia oraz elegancki dwuwarstwowy papier sprawią, że ręczniki podniosą komfort użytkowania każdej łazienki, wywierając na gościach dobre wrażenie.

Wybierając bezdotykowy dozownik Tork gwarantujemy maksymalną higienę, minimalizując ryzyko przenoszenia bakterii

Ręczniki Tork Multifold współpracują z dozownikami cenionej firmy Tork w bezdotykowym systemie ręczników składanych H2.

Trzy uniwersalne kolory oraz elegancki design sprawią, że każda łazienka będzie prezentowała się estetycznie i luksusowo. Dodatkowo dozowniki są wyjątkowo łatwe w obsłudze oraz utrzymaniu czystości.

System Tork Easy Handling™ gwarantuje łatwe transportowanie i przenoszenie, a także redukuje ilość odpadów, ułatwiając ich utylizację.

Ręczniki dostępne są w ekonomicznych opakowaniach zawierających 21 pakietów

Karola

Bardzo fajne ręczniki papierowe

Moim zdaniem strukturą przypominają grubą chusteczkę ale są dużo mocniejsze i zaskakująco chłonne w użyciu i świetnie się sprawdzają

Ewa

Bardzo polecam

Właśnie teraz wymyłam nimi okna w sypialni. Wykorzystałam kilka ręczników do wykonania tej pracy i mogę powiedzieć, że działają one lepiej niż ręczniki kuchenne, nie zostawiają włókien ani kawałków. Również sprawdzają się do stosowania na zabłocone psie łapy po spacerach, są miękkie ale wytrzymałe. Nie są to chropowate typowe twarde ręczniki papierowe, które można czasami znaleźć tylko ładne luksusowe, prawie najdelikatniejsze z których dotąd korzystałam. Mąż używa ich do wycierania z rąk smaru i też jest zadowolony, a wszystko, czego potem dotknie w końcu nie jest pokryte tłuszczem :) . Powiedziałabym, że do tych ręczników potrzebny jest dozownik. Ja go nie posiadam i za każdym razem, gdy wyciągam jeden listek boję się, że resztę wyciągnę razem z nim. Ale nawet bez dozownika też są warte zakupu. Znaleźliśmy im mnóstwo zastosowań i widzę, że paczka starczy nam na bardzo długo.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
2 opinie klientów
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.