Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 151,41 zł
Tork

Łatwo rozpuszczalny ręcznik w składce wielopanelowej Multifold Tork Xpress® 129089 Biały 4200szt. 2 warstwy System H2

Produkt niedostępny
  • Łatwo rozpuszczalny ręcznik papierowy w składce wielopanelowej sprawdzi się w łazienkach, gdzie istnieje ryzyko wyrzucania ręczników do toalety zamiast kosza na odpady.
  • Produkt jest przyjazny dla środowiska naturalnego oraz nie zapycha toalet.
Identyfikator Systemu Tork H2 - Dozowniki / Ręczniki w składce wielopanelowej Xpress®
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 200
Ilość opakowań w kartonie 21
Jakość Advanced
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 21 x 25,5 cm
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wysoka wydajność oraz ograniczenie kosztów

Łatwo rozpuszczalne ręczniki wykonane są z dwóch warstw celulozy, która gwarantuje wytrzymałość podczas osuszania dłoni. Ręczniki nie rozrywają się podczas użytkowania, co znacznie ogranicza zużycie.
Produkt jest miękki i przyjemny w dotyku, dzięki czemu nie podrażnia skóry, a elegancki motyw tłoczonego liścia zwiększa uznanie wśród gości łazienki.

Ręczniki w składce wielopanelowej Multifold Tork Xpress wraz z dozownikami

Wykorzystanie ręczników wielopanelowych wraz z dozownikami Tork w systemie H2 zwiększa wydajność produktu. Każdy użytkownik pobiera po jednym odcinku papieru, który w pełni wystarcza na osuszenie dłoni. Dodatkowo produkt nie zapycha toalet, co pozwala oszczędzić na kosztach związanych z usługami hydraulicznymi.
Stosowanie dozowników nie tylko podnosi poziom higieny i zabezpiecza ręczniki przed zabrudzeniem, ale również pozwala zminimalizować ilość produkowanych odpadów.

Adam

Świetna jakość dla firmy

Papier premium o wysokiej chłonności, jeśli chcesz zaoferować swoim klientom/pracownikom coś dobrego, to jest to właściwe miejsce.
Bardzo przyjemny dla skóry

okksi2094

Polecam

Dobrze osusza, dla wyzszych wymagan wystarcza dwa reczniki. Wystarczajaco miekki i wystarczajaco nierwacy sie. Sprawdza sie w roznych sytuacjach/warunkach

E.

Idealny

Bardzo miekki i chlonny, nasi goscie uwielbiaja!!!

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
3 opinie klientów
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.