Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 133,13 zł
Premium
Tork

Miękki ręcznik Multifold w składce wielopanelowej Tork Xpress® 100289 Biały 3150szt. 2 warstwy System H2

Cena:

133,13 zł 163,75 zł brutto
Produkt dostępny
  • Zagwarantuj swoim gościom najwyższy komfort osuszania dłoni, dzięki miękkim oraz bardzo chłonnym ręcznikom cenionej marki Tork Xpress®.
  • Ręczniki gwarantują jakość Premium, charakteryzując się jednocześnie dużą wytrzymałością oraz wydajnością. Na osuszenie rąk wystarczy zaledwie jeden odcinek, co redukuje ilość odpadów oraz zmniejsza wydatki.
Identyfikator Systemu Tork H2 - Dozowniki / Ręczniki w składce wielopanelowej Xpress®
Ilość warstw Dwie warstwy
Jakość Premium
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 21 x 25,5 cm
Kolor Biały
Ilość bind w opakowaniu 21
Ilość listków w bind 150

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Ręczniki papierowe Tork Xpress® są miękkie w dotyku oraz delikatne dla skóry dłoni

Wykonane zostały z wysokiej jakości, grubego papieru z tłoczonym listkiem, który zachwyci swą elegancją gości odwiedzających łazienkę, nadając jej luksusowego charakteru.

Ręczniki zostały wykonane w dwóch innowacyjnych technologiach: TAD oraz QuickDry™. Dzięki temu papier wyróżnia się na tle konkurencji skutecznym suszeniem i dużą chłonnością, co redukuje ilość powstających odpadów oraz zwiększa wydajność w łazienkach o średnim natężeniu ruchu.

Opakowanie Tork Easy Handling™ ułatwia pracę obsłudze poprzez łatwe przenoszenie i otwieranie, a także późniejszą utylizację odpadów.

Kompatybilny dozownik w systemie ręczników składanych H2 aplikuje zawsze po jednym ręczniku, co wyraźnie zwiększa poziom higieny

Poszczególne trzypanelowe odcinki są na tyle duże, by wystarczyć na jedno osuszenie dłoni. Dodatkowo dozowniki nie zajmują wiele miejsca w niewielkich kabinach oraz są intuicyjnie i łatwe w obsłudze.

Ręczniki wielopanelowe firmy Tork wykonane są z dwóch warstw: wysokiej jakości celulozy, która jest miękka i delikatna dla skóry dłoni oraz wysokogatunkowej makulatury, zwiększającej chłonność produktu.

Martyna

Pięć gwiazdek

Doskonała obsługa i dostawa, jakość bardzo dobra

Rafal

Doskonałe

Doskonałe ręczniki papierowe wysokiej jakości.

Damian

Dobry produkt

Produkt jest dobry, ręczniki są miękkie, ale trwałe. Może być stosowany zarówno do czyszczenia, jak i serwetki stołowe. Początkowo miałem problem z dostawą, ale odpowiedź firmy była szybka i pomocna, dzięki czemu produkt i sprzedawca otrzymali 5 gwiazdek.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
3 opinie klientów
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.