Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 134,31 zł
Tork

Ręczniki papierowe TORK w składce wielopanelowej Multifold Xpress® 150299 Biały 4740szt. 2 warstwy System H2

Cena:

134,31 zł 165,20 zł brutto
Produkt dostępny
  • Ręczniki papierowe Tork w wielopanelowej składce to atrakcyjny cenowo wybór do łazienek o średnim natężeniu ruchu, gdzie higiena jest bardzo istotna.
  • Wysoka chłonność oraz przemyślany system dozowania sprawiają, że produkt w pełni spełnia swoją funkcję, wpływając na zadowolenie gości odwiedzających łazienkę.
Identyfikator Systemu Tork H2 - Dozowniki / Ręczniki w składce wielopanelowej Xpress®
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 237
Ilość opakowań w kartonie 20
Jakość Universal
Materiał Makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 21 x 23,4 cm
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Ręczniki papierowe Tork to wyjątkowo chłonne oraz delikatne dla skóry rozwiązanie do osuszania rąk

Produkt został zaprojektowany z myślą o ekonomicznym rozwiązaniu, a jednocześnie najwyższej możliwej jakości, dzięki czemu cieszy się dużą popularnością.

3 panele w składce ZZ po rozłożeniu dają wygodny, duży ręcznik, który w pełni wystarczy na jedno osuszenie rąk. System dozowania po jednym ręczniku znacznie wpływa na higienę, ograniczając ryzyko powstawania groźnych zakażeń krzyżowych.

Ręczniki o uniwersalnym zastosowaniu posiadają 2 warstwy makulatury o wysokiej jakości, co znacznie wpływa na ich chłonność oraz ogranicza koszty zakupu.

Ręczniki Tork znajdą zastosowanie w sanitariatach, placówkach medycznych, biurach lub gastronomii

Współpracują z systemem dozowania Tork H2, który jest łatwy oraz intuicyjny w obsłudze. Design dozowników ułatwia zachowanie czystości oraz zajmuje niewiele miejsca.

Opakowania Tork Easy Handling™ z rączką ułatwia codzienną pracę personelowi sprzątającemu. Łatwe przenoszenie, otwieranie oraz utylizacja to rozwiązania charakterystyczne dla cenionej marki Tork podchodzącej całościowo do swoich produktów.

Witold D.

Trochę cienkie, ale mocne i skuteczne

Kupiłem razem z dozownikiem i są rzeczywiście bardzo łatwe do załadowania, ale myślę, że są nieco cienkie. Ponieważ kupiłem bardzo dużą ilość, mogę używać 2 na raz, ale wolałbym produkować mniej odpadów. Jednak dobrze osuszają i pozostają dość wytrzymałe nawet gdy są mokre. Generalnie nie żałuję zakupu.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
1 opinia klienta
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.