Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 70,41 zł
Tork

Dozownik do ręczników w składce wielopanelowej Multifold mini Tork Xpress® 552108 Czarny System H2

Produkt niedostępny
  • Wytrzymały oraz funkcjonalny dozownik znanej marki Tork w czarnym odcieniu, który ozdobi wnętrze każdej łazienki.
  • Dozownik jest prosty oraz komfortowy w użyciu, a także znacznie podnosi poziom higieny poprzez dozowanie ręczników po jednym odcinku.
Identyfikator Systemu Tork H2 - Dozowniki / Ręczniki w składce wielopanelowej Xpress®
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 29,5 x 30,2 x 10,1 cm
Kolor Czarny

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Większa wydajność oraz ograniczenie kosztów

Dozownik do ręczników w składce wielopanelowej znanej i cenionej marki Tork został wykonany z wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu będzie służył przez wiele lat bez żadnych komplikacji i awarii.

Możliwość dozowania ręczników po jednym odcinku zwiększa znacznie wydajność oraz ogranicza koszty związane z zakupem środków higienicznych. Dodatkowo każdy użytkownik ma kontakt jedynie z pobieranym fragmentem, co minimalizuje ryzyko powstawania bakteryjnych zakażeń krzyżowych.

Łatwość obsługi

Dozownik Tork w systemie H2 został wyposażony w przeźroczyste okienko, przez które personel sprzątający łatwo zauważy, kiedy należy uzupełnić wkłady. Dodatkowo produkt posiada zabezpieczenie przed nadmiernym załadowaniem ręcznikami oraz boczne otwieranie, co znacznie ułatwia obsługę

Dozownik jest pojemny, a zarazem smukły, dzięki czemu ogranicza potrzebę częstej wymiany wkładów, a jednocześnie zajmuje niewiele miejsca w ciasnych łazienkach, toaletach lub aneksach kuchennych.

Nowoczesny design dozownika 

Nowoczesny design dozownika bez zbędnych szczelin i otworów o gładkiej powierzchni ułatwia zachowanie czystości oraz prezentuje się imponująco na tle każdej łazienki o średnim lub małym natężeniu ruchu.

Dozownik Tork idealnie współgra z ręcznikami papierowymi w składce wielopanelowej Tork Xpress.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.