Do usług!
0
Filtry
Sortuj według
Domyślne
Sortuj według
Cena
0 - 316 zł
Cena
Producent
Dozowanie
Identyfikator Systemu
Dozowanie
Zamknij

Przemysłowy papier toaletowy wykorzystywany jest w wielu miejscach użyteczności publicznej, niewielkich biurach oraz centrach handlowych, gdzie każdego dnia z łazienki korzystają setki, a nawet tysiące osób. To właśnie dlatego podczas zakupu niezbędnych środków higienicznych wyjątkowo istotna jest nie tylko cena, ale również wydajność rolki, dostosowana do natężenia ruchu w łazience. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele rodzajów papieru toaletowego, który bez problemu dopasujesz do posiadanego typu dozowników oraz preferencji właściciela obiektu, w którym będzie on wykorzystywany przez gości łazienki. Dostępne w naszej ofercie typy papieru toaletowego umożliwiają wybór pomiędzy różnymi pojemnościami opakowań, a kupowanie środków higienicznych w sprzedaży hurtowej pozwala wiele zaoszczędzić. Skorzystaj więc z naszych propozycji i kupuj w atrakcyjnej cenie niezbędne wyposażenie do toalety publicznej lub domowej.

Papier toaletowy – cena hurtowa i wiele opcji do wyboru

Papier toaletowy w sprzedaży hurtowej to rozwiązanie zdecydowanie tańsze niż środki higieniczne dostępne w obrocie detalicznym. Atrakcyjna cena wynika z oszczędności związanej z możliwości ograniczenia ilości produkowanych opakowań oraz dystrybucji wielu paczek do mniejszych i większych sklepów na terenie całego kraju. Duże opakowania zbiorcze, z których personel sprzątający łatwo rozdzieli potrzebną ilość rolek sprawiają, że zakup hurtowy to najbardziej opłacany wybór dla zakupu papieru toaletowego. Cena ma przecież dla większości z naszych Klientów kluczowe znaczenie podczas wyboru odpowiednich produktów, a my świetnie to rozumiemy.

W ofercie naszego sklepu internetowego możesz znaleźć wytrzymały oraz wydajny papier toaletowy w dużych opakowaniach zbiorczych. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się w łazienkach i toaletach, gdzie na dużej przestrzeni występuje wiele kabin sanitarnych, wymagających zastosowania pojedynczych rolek. Łatwy rozdział papieru toaletowego przez personel sprzątający oraz sprawna wymiana zużytych rolek ułatwia i przyspiesza codzienną pracę, dzięki czemu można skupić się na innych obowiązkach.  Znając potrzeby naszych Klientów, dajemy Ci też do wyboru dowolny papier toaletowy. Cena uzależniona jest od konkretnego wariantu – tańszy będzie papier toaletowy wykonany z makulatury, nieco droższy, jednak bardziej elegancki i komfortowy dla użytkowników będzie natomiast papier biały i tłoczony w ciekawe wzory.

Papier toaletowy – producent

Znaczną część oferty naszej hurtowni internetowej stanowi zarówno podstawowy, tradycyjny, jak i wysokiej jakości w wersji premium papier toaletowy. Producent Tork to jeden z kluczowych dostawców środków higienicznych niemalże na całym świecie, dlatego warto zaufać tej sprawdzonej marce. W zależności od Twoich potrzeb oraz posiadanych dozowników oferujemy Ci papier toaletowy w standardowych rolkach, jak i rolki bardziej wydajne do wykorzystania w dużych dozownikach. Szeroka oferta produktów Tork pozwala dostosować wybrany papier toaletowy do dowolnego systemu dozowania – od dozowników na rolki konwencjonalne, przez dozowniki podwójne, aż do systemów z funkcją automatycznej wymiany rolek.

Producent Tork produkując swoje papiery toaletowe, daje Ci do wyboru również różne warianty o określonej ilości warstw. Najgrubszy papier toaletowy w naszej ofercie składa się aż z 4 warstw celulozy lub makulatury, co gwarantuje mu wysoką wytrzymałość, wydajność, a także większy komfort użytkowania. Dzięki temu wszyscy goście łazienki będą zadowoleni z wysokiej jakości obsługi. W naszej ofercie można znaleźć również papiery toaletowe w składce, które ze względu na swoją wydajność i wygodę użytkowania są chętnie wykorzystywane w toaletach o wysokim natężeniu ruchu, np. w centrach, handlowych, na lotniskach lub w dużych biurowcach. Ich zaletą jest również możliwość dozowania odcinek po odcinku, co jest rozwiązaniem bardziej higienicznym oraz ograniczającym możliwość powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych. Dzięki tak wielu możliwościom wyboru każdy znajdzie u nas idealny papier toaletowy. Producent Tork natomiast zawsze oznacza najwyższą jakość w przystępnej cenie.

Papier toaletowy – promocja na wydajne i komfortowe produkty

Wszystkie papiery toaletowe w naszej ofercie dostępne są w atrakcyjnych i promocyjnych cenach, co pozwala znacznie zaoszczędzić na hurtowym zakupie środków higienicznych do każdej łazienki. Oferowane produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz wydajnością, co jest wyjątkowo istotne w toaletach o wysokim natężeniu ruchu ze względu na dużą ilość użytkowników. Takie rozwiązanie jest szczególnie ważne w przypadku dużych obiektów, wymagających nieprzerwanego zaopatrzenia, aby gościom łazienki nigdy nie zabrakło papieru toaletowego, co wpływa na ich zadowolenie.

Duże i wydajne rolki mają jednak również za zadanie ułatwienie codziennej pracy personelu sprzątającego, który obsługuje poszczególne sanitariaty. Dzięki temu częstotliwość wymiany papieru jest znacznie niższa, co pozwala skupić się na innych obowiązkach, np. zachowaniu czystości w łazienkach. Dostępne w naszym sklepie internetowym papiery toaletowe oferujemy w różnych wariantach – od klasycznych rolek, po papier toaletowy o długości nawet 360 metrów. Szukasz pomysłu jak zaoszczędzić? Zdecyduj się na szary papier toaletowy. Promocja na te modele sprawia, że rozwiązanie to należy do najtańszych, a zarazem najbardziej ekologicznych wyborów. Szary papier z makulatury świetnie sprawdzi się w szkołach lub placówkach medycznych, które dysponują stosunkowo niskim budżetem na zapewnienie podstawowych potrzeb użytkowników łazienki. Dostępny w naszej hurtowni internetowej papier toaletowy warto wykorzystywać z dedykowanymi dozownikami, które ułatwiają pobieranie kolejnych odcinków oraz stoją na straży higieny i wysokiej wydajności produktów.

Papier toaletowy – hurtownia na miarę Twoich potrzeb

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda łazienka charakteryzuje się innym natężeniem ruchu, ilością kabin oraz specyfiką obsługi swoich gości. To właśnie dlatego do naszej oferty wprowadziliśmy wiele papierów toaletowych, które można wykorzystywać w mniej lub bardziej zaawansowanych systemach dozowania. W naszej hurtowni internetowej kupisz:

 • papier toaletowy w rolkach Jumbo – przeznaczony do toalet o wysokim natężeniu ruchu, gdzie każdego dnia przewijają się tysiące użytkowników, np. na lotniskach, dworcach lub w centrach handlowych,
 • papier toaletowy w rolkach mini Jumbo – nieco mniejszy odpowiednik rolek Jumbo o 1- lub 2-warstwowej budowie do wykorzystania w toaletach o średnim i wysokim natężeniu ruchu,
 • papier w konwencjonalnych rolkach – do wykorzystania w toaletach o niewielkim natężeniu ruchu, np. w niewielkich biurach, gabinetach lekarskich lub pokojach hotelowych,
 • papier toaletowy centralnego dozowania – przeznaczony do miejsc, gdzie wysoki poziom higieny jest wyjątkowo istotny, możliwość centralnego dozowania chroni papier przed zabrudzeniem, zamoczeniem, a także kontaktem z innymi użytkownikami toalety,
 • papier w składce – idealne rozwiązanie do miejsc, gdzie wyjątkowo istotna jest wysoka wydajność środków higienicznych, możliwość dozowania odcinek po odcinku ogranicza zużycie, jest higieniczna, minimalizuje ryzyko zatykania się rur, a także pozwala ograniczyć ilość produkowanych odpadów,
 • papier toaletowy rozpuszczalny – dedykowany do toalet, gdzie stan instalacji sanitarnej wymaga sprytnego rozwiązania, pod wpływem wody papier rozpuszcza się, dzięki czemu nie zapycha rur, co jest dużym ułatwieniem w toaletach starszego typu,
 • papier toaletowy systemowy – obejmuje zarówno produkty w rolkach SmartOne, papier toaletowy bez gilzy umożliwiający zmniejszenie ilości produkowanych odpadów, jak i systemy automatycznej wymiany rolek.

Zastanawiasz się, jaki wybrać papier toaletowy? Hurtownia internetowa Calde przygotowała dla Ciebie wszystkie dostępne rodzaje, dzięki czemu naprawdę masz z czego wybierać!

Papier toaletowy hurt cena - tanio i wygodnie

Papier toaletowy to podstawowy środek higieniczny, którego nie może zabraknąć w małych, średnich oraz dużych łazienkach. Bez względu na ilość odwiedzających je gości, należy więc zadbać o jego ogólną dostępność. Papiery toaletowe w sprzedaży hurt to tanie rozwiązanie, które dzięki wykorzystaniu dużych opakowań zbiorczych pozwala znacznie ograniczyć koszty produkcji oraz ułatwić dystrybucję. Duże paczki papieru toaletowego Tork zostały tak zaprojektowane, aby były wygodne w codziennym użytkowaniu, przenoszeniu oraz rozdzielaniu przez personel sprzątający do poszczególnych kabin.

Potrzebne Ci tanie papiery toaletowe? Hurtowa sprzedaż sprosta Twoim oczekiwaniom. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą wyjątkowo dużą ofertą oraz zakupu nie tylko papieru toaletowego, ale również dostosowanych do niego dozowników oraz innych środków higienicznych, które są niezbędne w każdej łazience. Oferujemy atrakcyjne ceny, wygodne zakupy przez Internet oraz 100% zadowolenia, co z pewnością potwierdzą nasi dotychczasowi Klienci. Dołącz do ich grona!

Papier toaletowy przemysłowy to rozwiązanie, którego nie powinno zabraknąć w żadnej łazience użyteczności publicznej. Zdajemy sobie sprawę, że jego zużycie w miejscach szczególnie uczęszczanych jest bardzo duże, dlatego nasza oferta obejmuje wydajny papier toaletowy. Cena hurtowa sprawia, że za mniej, kupisz więcej rolek papieru, dzięki czemu wystarczy na zdecydowanie dłużej niż dotychczas. Hurt papieru toaletowego ma jednak również inne ważne zalety, takie jak możliwość dokonywania rzadszych, dużych zamówień, które pozwolą doskonale uzupełnić magazyny. Duże opakowania zbiorcze są bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego, ponieważ generują mniejszą ilość odpadów. Dostępne w naszym sklepie papiery toaletowe w sprzedaży hurt dają Ci wiele opcji do wyboru. Zapoznaj się z poszczególnymi propozycjami i wybierz dla siebie najlepsze rozwiązanie.

Papier toaletowy Jumbo

Papier toaletowy Jumbo w roli to rozwiązanie stworzone z myślą o toaletach o dużym natężeniu ruchu. Papier wykonany z celulozy gwarantuje wysoką wytrzymałość podczas zamoczenia, a jednocześnie jest miękki i przyjemny dla skóry, co pozwala uniknąć podrażnień. W naszym sklepie znajdziesz kilka wariantów papieru toaletowego Jumbo w atrakcyjnych cenach:

 • Soft Mini Jumbo Premium – papier toaletowy Jumbo biały z motywem niebieskiego, tłoczonego liścia o miękkiej strukturze. Produkt niezwykle wydajny i elegancki, który zwiększa zadowolenie gości łazienki oraz cieszy oko.
 • Extra Soft Mini Jumbo 3 ply – 3-warstwowa struktura sprawia, że papier jest jeszcze delikatniejszy i przyjemny dla skóry. Tłoczony motyw liścia dodaje elegancji oraz podnosi zadowolenie gości odwiedzających łazienkę.
 • Soft Jumbo – 2-warstwowy papier o wyjątkowo dużej wydajności, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w łazienkach o dużym natężeniu ruchu. Motyw tłoczonego liścia dodaje elegancji i prestiżu.
 • Mini Jumbos i Jumbo Universal – 1-warstwowy papier w niskiej cenie spełnia podstawowe oczekiwania gości łazienki. Wybór idealny dla osób poszukujących równowagi pomiędzy ceną a jakością.
 • Mini Jumbo Advanced i Jumbo Advanced – 2-warstwowa propozycja dla osób poszukujących zadowalających rozwiązań w rozsądnej cenie. Produkt wzbogacony o motyw szarego, tłoczonego liścia.
 • Mini Jumbo Advanced 1 ply – wyjątkowo wydajna oraz tania propozycja podstawowa do łazienek, które każdego dnia odwiedzają tysiące gości.

Papier toaletowy duże rolki

Duże rolki papieru toaletowego w porównaniu z konwencjonalnymi propozycjami wystarczają na zdecydowanie dłużej, dzięki czemu są mniej wymagające dla personelu sprzątającego. Papier toaletowy duży pozwala zagwarantować gościom stały dostęp do niezbędnych produktów higienicznych, a jednocześnie oszczędza czas osób odpowiedzialnych za uzupełnianie rolek. Co więcej, papier toaletowy w dużej rolce to rozwiązanie, które bardziej się opłaca oraz generuje mniejszą ilość odpadów, niż papier toaletowy w konwencjonalnych rolkach. Duże opakowanie jest więc o wiele korzystniejsze.

Papier toaletowy w rolkach

Tradycyjna rolka papieru toaletowego to rozwiązanie wciąż najchętniej wybierane do wielu łazienek. Do wyboru mamy zarówno rolki o konwencjonalnych wymiarach, jak i bardziej pojemne, duże role, które sprawdzają się w miejscach o zwiększonym natężeniu ruchu.

Papier toaletowy w składce

Możliwość dozowania odcinek po odcinku znacznie podnosi poziom higieny oraz ogranicza zużycie. Rozwiązanie to pozwala również zachować drożność rur kanalizacyjnych. Do wyboru mamy tani i wydajny papier toaletowy w składce Advanced oraz w wersji Soft Premium i Extra Soft do miejsc dedykowanych bardziej wymagającym gościom.

Rolka konwencjonalna

Papier w konwencjonalnych rolkach dostępny jest w luksusowej wersji Extra Soft 4 ply, równie eleganckiej Soft Conventional 3 ply, a także mniej wymagającej Conventional Universal 2 ply. Do dozowników z systemem automatycznej zmiany rolek przeznaczony jest natomiast model Conventional Universal.

Papiery toaletowe systemowe

Papiery systemowe dedykowane są poszczególnym dozownikom marki Tork w systemach T1, T2, T3, T4, T6, T7, T8 oraz T9.

SmartOne

Rolki SmartOne o dużej pojemności dbają o dobry wizerunek łazienki oraz ograniczają częstotliwość wymiany wkładów. Produkt z tłoczonym listkiem dostępny w wersji SmartOne Advanced i mini Advanced sprawdzi się w łazienkach o dowolnym natężeniu ruchu.

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatnosci sklepu.

Góra
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Calde sp z o.o. sp k.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: sklep@calde.pl lub tel.: 531 101 811.