Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 83,58 zł
Premium
Tork

Miękki papier toaletowy w rolce konwencjonalnej Tork 110317 Biały 42szt. 3 warstwy 34,7m System T4

Produkt niedostępny
  • Miękki papier toaletowy w rolce konwencjonalnej o białym kolorze marki Tork jest przyjemny w dotyku oraz nie wywołuje podrażnień.
  • Papier wykonany jest z trzech warstw celulozy, dzięki czemu nie rozrywa się podczas użytkowania, co podnosi komfort gości łazienki.
Identyfikator Systemu Tork T4 - Dozowniki / Papier toaletowy w rolce konwencjonalnej
Ilość warstw Trzy warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 248 odc
Ilość opakowań w kartonie 7 op x 6 szt
Jakość Premium
Materiał Celuloza + makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 9,9 x 12 cm
Długość rolki 35 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Komfort jak w domu

Biały papier toaletowy w konwencjonalnej rolce to wysokiej klasy rozwiązanie do łazienek o małym natężeniu ruchu. Dzięki temu goście łazienki otrzymują komfort porównywalny do domowego, co zwiększa ich zadowolenie.

Produkt jest wykonany z trzech grubych warstw celulozy, która gwarantuje dużą chłonność i wytrzymałość na rozrywanie nawet podczas zamoczenia.

Duża chłonność i wytrzymałość

Produkt jest wykonany z trzech grubych warstw celulozy, która gwarantuje dużą chłonność i wytrzymałość na rozrywanie nawet podczas zamoczenia.

Papier toaletowy Tork jest miękki i przyjemny w dotyku, dzięki czemu nie wywołuje podrażnień delikatnej skóry okolic intymnych.

Eleganckie tłoczenie zwiększa uznanie wśród gości łazienki oraz sprawia, że papier wydaje się jeszcze grubszy i bardziej wytrzymały.

Dwie rolki w jednym dozowniku

Produkt jest kompatybilny z dozownikami marki Tork w systemie T4, które mieszczą dwie rolki produktu jednocześnie.

Wygodne opakowanie z rączką Tork Easy Handling™ ułatwia przenoszenie paczek oraz ich otwieranie i utylizację przez personel sprzątający.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.