Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 77,68 zł
Tork

Papier toaletowy Jumbo Tork 120272 Biały 6szt. 2 warstwy 360m System T1

Produkt niedostępny
  • Dwuwarstwowy papier toaletowy marki Tork w wydajnej roli z motywem tłoczonych liści. Doda elegancji każdej łazience.
  • Papier jest miękki oraz przyjemny w dotyku, dzięki czemu nie podrażnia delikatnej skóry, zapewniając najwyższy komfort użytkowania.
Identyfikator Systemu Tork T1 - Dozowniki / Papier toaletowy w roli Jumbo
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 1800 odc
Ilość opakowań w kartonie 6
Jakość Advanced
Materiał Makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 9,4 x 20 cm
Długość rolki 360 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Dwie warstwy papieru toaletowego zostały wykonane z wysokiej jakości makulatury charakteryzującej się dużą chłonnością, a zarazem wytrzymałością

Elegancki papier z motywem szarego, tłoczonego liścia marki Tork, słynącej z wysokiej klasy produktów higienicznych to idealny wybór do łazienek, gdzie szczególnie istotne jest dobre wrażenie oraz wysoka estetyka.

Specjalna technologia łączenia warstw za pomocą niewielkiej ilości kleju tłoczonego w formie liścia zapobiega rozdwajaniu. Papier wydaje się więc grubszy i bardziej atrakcyjny.

Duża oraz wydajna rolka sprawia, że papier wystarcza na zdecydowanie dłużej niż produkty konkurencyjnych marek

Dzięki temu papieru nie zabraknie nikomu, a personel sprzątający może rzadziej wymieniać kończące się wkłady. Produkt jest ekonomiczny oraz ogranicza koszty związane z zakupem środków higienicznych.

Papier pasuje do dozowników marki Tork w systemie T1. Dozowniki dostępne są w trzech uniwersalnych kolorach, z których każdy wybierze coś do swojej łazienki. Higieniczne dozowniki Tork są proste w użyciu, a także nie zajmują wiele miejsca w ciasnej kabinie toalety. Uniwersalne zastosowanie oraz szybka i prosta wymiana rolek sprawiają, że papier toaletowy Tork wraz z wybranymi dozownikami sprawdzą się w każdej łazience o dużym natężeniu ruchu.

Bartosz

Miękki jumbo papier toaletowy

Jumbo papier toaletowy Tork całkowicie mnie zaskoczył. Nawet jeśli w opisie produktu jest napisane „miękki” papier toaletowy, nie spodziewałem się, że będzie taki miękki, polecam :)

Maciek

Miękki, cienki, odporny na rozdarcie

Ten papier toaletowy mile mnie zaskoczył. Chociaż ma tylko dwie warstwy i jest miękki, okazał się odporny na rozdarcie. Dlatego ten produkt szczerze polecam.

Kinia

Świetne

Chłonne, stabilne, rolka wydajna.
Szybka i bezpieczna dostawa.
Sprawdzona jakość z TORK.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
3 opinie klientów
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.