Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 120,12 zł
Tork

Tork dozownik papieru toaletowego jumbo Tork 554000 Biały System T1

Produkt niedostępny
  • Elegancki dozownik do papieru toaletowego marki Tork w uniwersalnym, białym kolorze to skuteczny sposób na podniesienie poziomu higieny w łazience.
  • Produkt ogranicza zużycie papieru oraz zapobiega jego zbędnemu marnotrawieniu.
Identyfikator Systemu Tork T1 - Dozowniki / Papier toaletowy w roli Jumbo
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 36,0 x 43,7 x 13,3 cm
Kolor Biały

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wykorzystanie dozownika podnosi komfort i zadowolenie gości łazienki

Dozownik idealnie sprawdzi się w łazienkach o dużym natężeniu ruchu. Jego wysoka pojemność sprawia, że gościom łazienki nigdy nie brakuje papieru, co przekłada się na ich zadowolenie z obsługi.

Dozownik zwiększający wydajność papieru toaletowego

Dozownik został wykonany z wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego, a przeźroczysta część obudowy pozwala sprawdzić, czy gościom łazienki nie brakuje papieru.

Specjalny hamulec zapobiega niekontrolowanemu obracaniu się rolki. Sposób ten pozwala ograniczyć zużycie papieru toaletowego oraz zmniejszyć koszty związane z jego zakupem.

Dozownik został wyposażony w inteligentną rolkę, która umożliwia całkowite wykorzystanie papieru.

Elegancki design

Nowoczesny oraz praktyczny design dozowników o zaokrąglonym kształcie nie tylko pięknie prezentuje się w każdej łazience, ale również jest łatwy w zachowaniu czystości.

ax

dobry

dobry

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
1 opinia klienta
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.