Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 162,11 zł
Premium
Tork

Ekstra miękki ręcznik w roli Tork Matic® 120016 Biały 6szt. 2 warstwy 120m System H1

Produkt niedostępny
  • Miękkie ręczniki papierowe w roli Tork Matic® są delikatne i łagodne dla skóry dłoni, dzięki czemu świetnie sprawdzą się nawet przy częstym oraz intensywnym użytkowaniu.
  • QuickDry™ to wyjątkowo chłonny oraz wytrzymały celulozowy papier, który gwarantuje szybkie i komfortowe suszenie rąk, ale również mniej odpadów. Jest więc przyjazny dla środowiska naturalnego.
Identyfikator Systemu Tork H1 - Dozowniki / Ręczniki w roli Matic®
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość opakowań w kartonie 6
Jakość Premium
Materiał Celuloza
Wymiary sze x dł odcinka: 21 x 25 cm
Długość rolki 120 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Dzięki innowacyjnej technologii QuickDry™ celulozowe ręczniki szybko oraz dokładnie osuszają ręce

Dwuwarstwowe ręczniki papierowe w roli Tork Matic®, dzięki ozdobie w formie tłoczonego listka oraz dużej miękkości nadadzą eleganckiego wyglądu każdej łazience, wywierając dobre wrażenie na jej gościach.

Ręczniki gwarantują zwiększoną wydajność każdej rolki i wzorową chłonność wody. Świetnie sprawdzą się w łazienkach o dużym natężeniu ruchu, gdzie potrzebny jest wydajny produkt.

Ręczniki papierowe w roli Tork Matic® są kompatybilne z pojemnymi dozownikami do ręczników w roli Tork Matic®. Oryginalne dozowniki umożliwiają łatwe czyszczenie, szybką wymianę rolek oraz intuicyjną obsługę.

Jedna rolka starcza do osuszenia ponad 400 par rąk

Ręczniki dozowane są odcinek po odcinku, co nie tylko zwiększa ich wydajność, ale również zapobiega krzyżowym zakażeniom bakteryjnym, optymalizując higienę w łazience, kuchni lub innym miejscu, gdzie są wykorzystywane.

Karton zawiera 6 rolek po 120 metrów długości. Produkt w pełni bezpieczny dla środowiska naturalnego z certyfikatem FSC.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.