Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 631,71 zł
Tork

Elektroniczny dozownik do ręczników do rąk w roli z sensorem Intuition™ Tork Matic® 551108 Czarny System H1

Cena:

631,71 zł 777,00 zł brutto
Produkt dostępny
  • Bezdotykowy oraz higieniczny dozownik do ręczników w roli renomowanej marki Tork. Produkt został wykonany z wytrzymałego tworzywa ABS.
  • Do osuszenia rąk wystarczy jeden podawany odcinek, dzięki czemu dozownik jest wydajny oraz ogranicza koszty zakupu środków higienicznych.
Identyfikator Systemu Tork H1 - Dozowniki / Ręczniki w roli Matic®
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 36,8 x 33,1 x 20,6 cm
Kolor Czarny

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Innowacyjne rozwiązanie zwiększające poziom higieny

Elektroniczny dozownik do ręczników do rąk w roli z sensorem Intuition™ z linii Elevation to innowacyjne rozwiązanie zwiększające poziom higieny w łazience. Każdy gość ma kontakt jedynie z pobieranym odcinkiem, co minimalizuje ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych oraz ogranicza zużycie produktu.

Urządzenie umożliwia wybór dowolnej długości dozowanych ręczników, dzięki czemu każdy dopasuje je do swoich potrzeb. Na osuszenie rąk wystarczy w pełni już jednej odcinek o długości 25 centymetrów.

Dozownik wykonany jest z trwałego tworzywa w czarnym odcieniu, który będzie pasował do każdej łazienki.

Wymiana wkładów jest prosta oraz intuicyjna, dzięki czemu wymaga niewiele czasu

Elektroniczny dozownik Tork jest prosty oraz intuicyjny w obsłudze, co gwarantuje pełne zadowolenie wśród gości odwiedzających łazienkę.

Elegancki, prosty design ułatwia zachowanie urządzenia w czystości. Dodatkowo specjalny wskaźnik LED informuje personel sprzątający o konieczności wymiany wkładów, dzięki czemu gościom nigdy nie zabraknie ręczników papierowych.

Urządzenie zasilane jest przez trzy baterie alkaliczne typu D (LR20). Podczas wymiany warto zwrócić uwagę na ich moc i termin ważności. Jednocześnie należy wymienić wszystkie baterie.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.