Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 90,33 zł
Tork

Dozownik do papieru toaletowego Tork mini jumbo 555000 Biały System T2

Cena:

90,33 zł 111,10 zł brutto
Produkt dostępny
  • Elegancki dozownik do papieru toaletowego marki Tork mieści dwie rolki jednocześnie, dzięki czemu gościom nigdy nie zabraknie podstawowego produktu higienicznego.
  • Dozowniki są proste i eleganckie, dzięki czemu będę pasowało do aranżacji każdej łazienki.
Identyfikator Systemu Tork T2 - Dozowniki / Papier toaletowy w roli Mini Jumbo
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 27,5 x 34,5 x 13,2 cm
Kolor Biały

Pasujące wkłady

Estetyczne rozwiązanie do łazienek o średnim lub wysokim natężeniu ruchu

Dozownik do papieru toaletowego w mini roli marki Tork to estetyczne rozwiązanie do łazienek o średnim lub wysokim natężeniu ruchu. Produkt wykonano z trwałego oraz odpornego na urazy mechaniczne tworzywa, dzięki czemu będzie niezawodny przez wiele lat.

Dozownik posiada wbudowane, przeźroczyste okienko

Pojemna obudowa dozownika posiada wbudowane, przeźroczyste okienko, które ułatwia kontrolę ilości wkładu. Dodatkowo dozowniki mieszczą aż dwie rolki papieru toaletowego jednocześnie, dzięki czemu gościom łazienki nigdy go nie zabraknie.

Dozownik wyposażony został w wytrzymałe ząbki z włókna szklanego, które ułatwiają odrywanie odcinków papieru. Jest to kolejne rozwiązanie, które zwiększa jego wydajność.

Wydajność i oszczędność kosztów

Dozownik do papieru toaletowego marki Tork sprawdzi się w łazienkach, gdzie szczególnie istotna jest wydajność i oszczędność kosztów, przy jednoczesnym wysokim komforcie gości. Jest więc chętnie wykorzystywany w wielu miejscach użytku publicznego.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.