Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 390,45 zł
Tork

Tork Dozownik do ręczników w roli Tork Matic® 551008 Czarny System H1

Produkt niedostępny
  • Elegancki dozownik znanej marki Tork w klasycznym, czarnym odcieniu, to idealny dodatek do łazienki, który zapada w pamięci gości.
  • Dozowniki Tork to komfortowe rozwiązanie, które kładzie nacisk na wysoki poziom higieny oraz wydajność wykorzystywanych ręczników w roli.
Identyfikator Systemu Tork H1 - Dozowniki / Ręczniki w roli Matic®
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 37,2 x 33,7 x 20,3 cm
Kolor Czarny

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Idealne rozwiązanie do łazienek, przychodni lub dla branży gastronomicznej

Czarny dozownik do ręczników papierowych w roli renomowanej marki Tork to idealne rozwiązanie do łazienek, przychodni lub dla branży gastronomicznej. Urządzenie zostało wykonane z wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu będzie służyło przez wiele lat bez komplikacji.

Dozownik Tork w systemie H1 umożliwia higieniczne dozowanie ręczników po jednym odcinku. Zwiększa to znacznie wydajność oraz ogranicza koszty związane z zakupem środków higienicznych. Dodatkowo każdy użytkownik ma kontakt tylko z pobieranym odcinkiem, co zapobiega powstawaniu zakażeń krzyżowych.

Znaczne ułatwienie pracy personelowi sprzątającemu

Urządzenie zostało wyposażone w wygodny wskaźnik LED, który informuje o zużyciu papieru oraz konieczności wymiany wkładu. Rozwiązanie to znacznie ułatwia pracę personelowi sprzątającemu.

Wysoka pojemność zapewnia obsługę wielu gości przy jednoczesnym mniejszym zużyciu rolek.

Wymiana wkładów jest intuicyjnie prosta oraz nie zajmuje wiele czasu, co pozwala skupić się na innych czynnościach. Dozownik otwiera się od góry oraz ma prosty design bez zbędnych szczelin i zakamarków, co dodatkowo ułatwia zachowanie go w czystości.

Idealne w łazienkach o dużym natężeniu ruchu

Urządzenie idealnie sprawdzi się w łazienkach o dużym natężeniu ruchu na lotniskach, w szpitalach, restauracjach lub szkołach. Prawidłowe umieszczenie rolki zapobiega zacinaniu się papieru, co znacznie usprawnia obsługę gości oraz zwiększa ich zadowolenie.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.