Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 183,09 zł
Tork

Nablatowy dozownik do ręczników w składce wielopanelowej Multifold Tork Xpress® 460005 Stal nierdzewna System H2

Produkt niedostępny
  • Elegancki dozownik stojący do ręczników w składce wielopanelowej Multifold Tork Xpress® ze stali nierdzewnej.
  • Dozownik stojący sprawdzi się w łazienkach o niewielkiej przestrzeni, gdzie montaż urządzenia ściennego nie jest możliwy.
Identyfikator Systemu Tork H2 - Dozowniki / Ręczniki w składce wielopanelowej Xpress®
Materiał Stal nierdzewna
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Image Design
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 21,8 x 32,3 x 11,6 cm
Kolor Srebrny/czarny

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Higieniczne rozwiązanie do łazienek o małym natężeniu ruchu

Nablatowy dozownik marki Tork ze stali nierdzewnej to higieniczne rozwiązanie do łazienek o małym natężeniu ruchu, gdzie z racji na niewielką powierzchnię brakuje miejsca do zawieszenia urządzenia ściennego.

Dozownik stojący to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż układanie stosu ręczników luzem. Produkt chroni papier przed niechcianym zamoczeniem i zanieczyszczeniami, co znacznie podnosi poziom higieny oraz poprawia wizerunek łazienki w oczach gości.

Ograniczenie kosztów oraz ilości powstających odpadów

Dozownik Tork umożliwia dozowanie ręczników po jednym odcinku, co ogranicza ilość powstających odpadów oraz koszty związane z zakupem środków higienicznych. Jeden odcinek w pełni wystarcza do osuszenia dłoni.

Każdy z gości odwiedzających łazienkę ma kontakt jedynie z pobieranym odcinkiem ręcznika papierowego, co zapobiega powstawaniu krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Dozowniki są bardzo proste w obsłudze oraz wymianie wkładów, a także utrzymaniu czystości. Pozwala to oszczędzić czas personelu sprzątającego.

Wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej pokrytej specjalną powłoką

Dozownik stojący Tork wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej pokrytej specjalną powłoką, która zmniejsza widoczność drobnych zarysowań oraz odcisków palców. Dzięki temu produkt zawsze prezentuje się estetycznie na tle każdej, niewielkiej łazienki.

Nowoczesny oraz elegancki design produktu sprawia, że będzie on pasował do łazienki o dowolnym wystroju i kolorystyce.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.